Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Abrand jeans
Abrand jeans - 89 Abrand jeans - 90

Abrand jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygga low waist jeans från abrand jeans! Knappt använda💕

Ella
Ella
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Abrand jeans - Snygga ljusblå jeans från Abrand. Bootcut men skulle säga att dem är mer mot straight/wide hållet💕
Jeans från Abrand - Jeans i modellen ”94 High straight från Abrand, i en blå tvätt som blivit ljusblå genom användning Storlek w27  Väldigt välanvända med slitningar i skrevet som har förstärkts med några sömmar men inget som drabbar funktion
Abrand jeans -  (De andra bilderna är från annonsen som jag köpte från). De är i nyskick💕Orginal pris var 999kr
Abrand Jeans - Högmidjade Abrand Jeans i storlek 26/Au 8. Säljer då de är för små i midjan. Passar i längden för mig som är 1,73.
ABRAND JEANS - Använt bara en gång, för liten för mig. Köpta för 1200kr. Helt nya!! Storleken är lite komplicerat då det är i australiska storlek och mått så kontakta vid storleks funderingar!
Abrand jeans - Säljer mina abrand jeans som jag köpte nydligen, inget fel på dom skulle bara vela ha dom i en mindre storlek💞
Abrand jeans  - Medel höga Straight jeans i storlek 27 men passar även 26. Köptes från designer only för 1000kr.
Abrand jeans  - Abrand jeans från sellpy strl 27💕
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå bootcut jeans med låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en ljus tvätt och subtila slitningar framtill för en cool vintagekänsla. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Gina tricot jeans! - Jätte snygga populära jeans från Gina tricot. Jag har använt dem ganska få gånger och är nästan i perfekt skick. Pris går alltid att diskutera! 🥰
cheap monday jeans  - supersnygga jeans!!❣️🥹😆
Blå bootcut pepe jeans - Säljer ett par super snygga pepe jeans. Passar mig som brukar ha storlek 34/36 och jag är 165 cm lång💕
Alohaba Linnebyxor  - Säljer ett par vita linnebyxor med avslappnad passform och snörning i midjan. Byxorna har raka ben och är perfekta för sommarens alla dagar.
UNIK MISS ME KJOL - ÄLSKAR denna kjol men tyvärr använder jag ej den. Aldrig sätt denna modell säljas så den är väldigt unik, köpt vintage för några år sedan. Vill inte sälja men hoppas någon annan kan få användning för den mer än jag🙏(storlek W.30 , S skulle jag säga. Lågmidjad så midjan är 82cm. Och längd 29cm
Ljusblå bootcut jeans från Gina Tricot - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Gina Tricot med slitna detaljer och broderad bakficka. Jeansen har låg midja. Hör av er vid bilder. De har endast använts fåtal gånger💞
Blå slitna baggy jeans med hål - slutsålda populära jeans från ginatricot. oanvända med lapp kvar