Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Byxor - Byxor från H&M. Två fickor fram. Midjemått rakt över: 34cm. Innerbenslängd: 67cm.
Byxor - Oanvända byxor  Storlek 34
Byxor - Jättesköna ganska tunna mjuka byxor. Kan användas när man tränar elr bara myser hemma.❤️ Ribbade och slits!
Byxor - Använda en gång
Nya byxor - I bra-skick
Byxor - Fina och bekväma byxor från H&M i storlek 38😍Frakt tillkommer 💕
Byxor
Byxor  - 89 Byxor  - 90 Byxor  - 91

Byxor

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke:
Färg: Gråa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeans jag köpt från secon hand. Vet ej vad de är för märke, säljer för att jag tycker att dom är lite för tajta för mig. Pris kan diskuteras om

Emelie
Emelie
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans byxor  - Jenas från weekday. Lågmidjade jeans. Säljer för att dom är för små. Använda ett få antal gånger. Dom känns fortfarande som nya. Kostade 590 när jag köpte dol
Byxor - Säljer eftersom de va försmå för mig när jag köpa de av en annan tjej på Plick. St 36
Jeans - Byxor från Gina. Använd dom några gånger men dom känns fortfarande som nya. Säljer för att dom är förmå för mig.
Liknande annonser
Visa alla