Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis jeans - Äkta Levis jeans som endast kommit till användning 1 gång, köpte för 1400kr men säljer för 399 där frakt är inkluderat!!
Levis jeans - Assnygga levisjeans helt oanvända i waist 25 som säljs för endast 250 kr🥰
Levis jeans - Säljer dessa levis jeans i strl S/M
Levis jeans - Snygga blå jeans från märket Levis. De är i modellen high rise straight. Jeansen är i storleken W27 L30, jag är 163cm som referens. De har blivit använda fåtal gånger och är i mycket fint skick. Inga defekter. Fickorna har en snygg broderad design. Skriv gärna vid frågor eller funderingar😊
Levis jeans - Säljer dessa levis jeans i modellen ribcage straight som inte kommer till användning längre. Har sprätt up dem längst ner för att få de längre och raka❤️
Levis Jeans!
Levis Jeans! - 89 Levis Jeans! - 90

Levis Jeans!

Storlek: ?
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lågmidajde jeans från Levis! Köpta på Plick men satt inte som jag tänkt. Buda gärna då de är fler intresserade! Säljer direkt för bra pris. Innerbenslängd: 88 cm. Midjemått rakt över: 40 cm. Jag är ca 180🤝

Emma Wikell
Emma Wikell
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla