Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade jeans - Låga jeans från wrangler med snygga detaljer bak! Står ej storlek men passar mig som har S och är 171 cm! Skit snygga jeans men kommer tyvärr inte till användning!
Lågmidjade jeans - Skit snygga lågmidjade blå jeans med coola fickor bak! Passar mig som brukar ha S och är 171, kan passa någon lite längre också! De är lite slitna längst ner men det syns knappt! Står W27 L35 på lappen!
Lågmidjade jeans - Så snygga lågmidjade ljusblåa jeans! Lånade bilder av förra ägaren❤️ Innerbenslängden är 76cm och midjemåttet är 38cm
Lågmidjade jeans - Fina lågmidjade jeans i bra skick! Storlek s 🩷
lågmidjade jeans - snygga bootcut lågmidjade jeans köpta på plick💕 jag är 160
Lågmidjade jeans - Säljer dessa SÅ snygga lågmidjade bootcut jeansen i mycket fint skick från Mavi! I strl 27/32 men är små i midje-storleken så passar s/m. Men ändå stretchiga
Lågmidjade jeans - Snygga blå jeans från stradivarius, storlek 38!
Lågmidjade jeans
Lågmidjade jeans - 89 Lågmidjade jeans - 90 Lågmidjade jeans - 91

Lågmidjade jeans

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: s.oliver

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par ljusa lågmidjade jeans från s.oliver! Finns ingen storlek i men uppskattar till en S! De är väldigt långa på lig som är 165cm! Knappt änvända!

alvasatter
alvasatter
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå vinterjacka - Jättefin och varm vinterjacka från Nakd, bra skick! Säljer då jag har för många vinterjackor! Köpt för 999kr
Mörkgråa jeans - Ett par mörkgråa lågmidjade jeans! Skitsnygga men kommer tyvärr inte till användning.
Jeans med slits - Ett par mörkgråa jeans med slits nedtill från Zara. Obs!! Se bild 3 då slitsen är fransad
STUDENTKLÄNNING - En jättefin studentklänning med lappar kvar! Säljs då den tyvärr är för liten:( Står att den är en strl S men skulle säga att den är mer en XS. Ryggen är genomskinlig medan framsidan är täckt med ett till lager skydd!
Bootcut jeans - Ett par mörkblåa jeans i bootcut från zara. De är midrise och i fint skick!! Köpare står för frakt!
Studentklänning - En jättefin studentklänning med öppen rygg som aldrig använts! Den är från Nakd men finns inte kvar på hemsidan! Jättefin och skön. Strl M men jag som bär S kan använda den utan problem. Buda gärna!
SLUTSÅLD NYÅRSKLÄNNING - En skitsnygg blå paljettklänning med öppen rygg! Använd en gång på nyår och säljer därav vidare den då jag inte kommer få användning för den! Den är från pull and bear. Slutsåld!!
varsity jacka - skitsnygg jacka som tyvärr inte kommer till användning. köpt här på plick och är i fint skick. Köpare står för frakt!
Liknande annonser
Visa alla