Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade bootcut jeans - Snygga jeans köpta från Sellpy, säljer för de är för korta för mig som är 172. Jag sprättade upp benen längst ner i hopp om att de skulle bli längre och passa bättre, men det blev inte så. Midjemått tvärs över: 40-41cm. Innerbenslängd: 74ish cm
Lågmidjade bootcut jeans - Lågmidjade bootcut jeans från Gina Tricot Young i strl 164 passar XS/S. Fint skick förutom minimal slitning längst ner på kanten som inte syns❤️
Lågmidjade bootcut jeans - Blåa lågmidjade bootcut jeans från ginatricot
Lågmidjade bootcut jeans - Såå snygga lågmidjade vintage bootcut jeans 🤍 Slutslåda, jättebra skick förutom lite slitningar längst ner (se bild 5)
Lågmidjade bootcut jeans  - Lågmidjade bootcut jeans från Jcompany med broderier på bakgickorna, och slitna detaljer. Färgen är mellanblå med ljusare tvättade partier. De är i storlek 24, men de är dessutom avkortade. Säljer då de ej längre passar!
Lågmidjade bootcut jeans - Så snygga! Jag har sytt upp de till mig som är 162cm, lätt att sprätta upp så kan de nog bli 1dm längre🥰
Lågmidjade Bootcut jeans - Säljer dessa sååå snygga jeans då de tyvärr bli lite tajta i midjan. Säljer för dyrt då de är ett av mina favoritjeans! Passar i längden på mig som är 160 cm💕OBS!! De är rätt tunna så det har bildats slitningar bak, se sista bilden.
Lågmidjade bootcut jeans
Lågmidjade bootcut jeans  - 89 Lågmidjade bootcut jeans  - 90 Lågmidjade bootcut jeans  - 91

Lågmidjade bootcut jeans

Storlek: 40
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Redial
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lågmidjade bootcut jeans med hål i märket Redial, jag säljer jeansen pga att de inte används längre och de är i väldigt bra skick🩷

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skinny low waist jeans - Ett par färgglada skinny low waist jeans från hm som inte används🩷
Poncho - En poncho med ett linne i färgen ljus rosa, vet ej var den kommer ifrån🩷
Glittrig stickad tröja - En svart glittrig stickad tröja från Lindex som inte kommer till användning🩷
Långärmad klänning  - En svart långärmad klänning från ellos som inte används🩷
Halterneck klänning  - En randig halterneck klänning från Gina tricot som inte kommer till användning🩷
Stickad tröja - Stickad tröja som är silver glittrig från Kappahl, jag säljer den pga att jag inte har använt den💕
Spetsklänning - En beige tunn klänning med genomskinlig spets som inte kommer till användning längre 🩷
Spets topp - En svart spets topp med trekvarts ärm från Vila som inte används🩷
Topp - En långärmad topp från Lindex som inte används längre🩷
T-shirt  - En t-shirt med olika texter och tryck på som inte används längre🩷
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →