Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade bootcut jenas - Säljer ett par lågmidjade blåa bootcut jeans med otroligt snygga detaljer! Är som nya och sitter så sjukt sjukt bra! Storlek: 26 men skulle säga att dem passar mellan Xs och M eftersom att dem är stretchiga❤️
Bootcut Jens  - Otroliga snygga jeans med detaljer på bakfickan! Dm vid frågor
Bootcut Jens  - Jeans från Gina Young som jag har klippt hål på själv 💓om man kollar tredje bilden ser man att byxorna har ett litet hål men det är inget som syns när man har på sig dem och det är lätt att sy om det skulle vara så 💓
Lågmidjade jenas - Snygga blå jeans från Zara med låg midja och bootcut. Storlek 32 passar mig som är 164cm🌺
Lågmidjade jens - Låg midja de jeans från Gina en liten deftekt. Köpta för 649
Bootcut jenas - Super snygga low raise Bootcut jeans som tyvärr vart för små på mig:( storlek 38! Köpta på sellpy. Märket är Buffalo!! Köparen står för frakten som tillkommer❤️ passar allt från 34-38 skulle ja säga!
Lågmidjade Jens  - Lågmidjade blå Jens från junkyard.  Passar tyvärr inte mig så jag säljer dom. (Dom är omsydda längs ner)
Lågmidjade zara jenas  - Fina lågmidjade jenas ifrån zara som aldrig kommit till användning💞
Lågmidjade bootcut jenas
Lågmidjade bootcut jenas  - 89 Lågmidjade bootcut jenas  - 90 Lågmidjade bootcut jenas  - 91

Lågmidjade bootcut jenas

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Innerbenslängd 83cm, midjemått tvärsöver 39cm💞

Lovisssaaaa
Lovisssaaaa
(125)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans från Nelly - Jättesnygga jeans från Nelly i storlek 34! Har inte använt så mycket och de är som i nyskick!
Levis 517 ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå Levis 517 jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har slitna detaljer och hål vid knäna. Perfekt till skolan!💖
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par blå bootcut jeans med snygga slitningar vid knäna och låren. De har låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen är i denim och har en cool, avslappnad vibe som passar perfekt till sneakers.
Miss Me bootcut jeans med broderi - Säljer ett par Miss Me jeans i storlek 28 med snyggt broderade bakfickor och dekorativa knappar. Jeansen är ljusblå med tvättad look och har bootcut-snitt. Materialet är klassisk jeans i bomull och passformen är loose med låg midja. Finns lite färg fläckar på dem därefter priset!
Wrangler jeans - Midjemått: 32cm tvärs över, innerbenslängd: 81cm 💕
Abercrombie & Fitch vintage jeans  - super fina 2000s lågmidjade bootcut abercrombie & fitch jeans som nya i princip perfekt skick  midja 38 innerben 81 ytterben 101
Nudie jeans Blue Moon - Tjena, säljer nu dessa riktigt feta Nudie jeans i storlek 28/32. Jeansen är i mycket bra skick och är helt perfekt för alla årstider! Dessa är slimfit. Det är bara höra av sig vid minsta fundering så får ni svar direkt!