Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Svart lågmidjade kostymbyxor
Svart lågmidjade kostymbyxor  - 89

Svart lågmidjade kostymbyxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fina kostymbyxor som jag köpte förra veckan men som typ inte helt satt som jag önska och därför väljer jag att sälja vidare dem , skriv vid intresse eller frågor.

Välkommen
Välkommen
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta lågmidjade kostymbyxor  - Super snygga lågmidjade kostymbyxor, passar perfekt på mig som är 163cm. Skönt material! 😉
Svarta lågmidjade kostymbyxor - Snygga svarta lågmidjade kostymbyxor i straight passform från Bikbok. Perfekta för både vardag och fest. Orimlig storlek för det står 40 när jag egentligen bär xs/s. Alltså passar som en 36.  Inga defekter 💞 midjemått: 40 IB: 83
Svarta lågmidjade kostymbyxor - Svarta lågmidjade kostymbyxor, lite korta för mig som är 170cm. I bra skick
Svarta lågmidjade kostymbyxor - Snygga svarta VERA kostymbyxor från bikbok i normal passform. Perfekta för både kontoret och festliga tillfällen. De har en klassisk design men dragkedja och knappar. Byxorna är tillverkade i ett bekvämt material som ger en stilren look. Säljer då dom var för korta
Svarta lågmidjade kostymbyxor  - Snygga svarta lågmidjade kostymbyxor. Byxorna har fickor fram och fuskfickor  bak, samt knapp och dragkedja i midjan. Materialet är glansigt och ger en clean men något mer uppklädd look, perfekt för ex. nyår men passar också till vardags🤍
Svarta lågmidjade kostymbyxor - Snygga svarta lågmidjade kostymbyxor som är helt nya! Har bara testats då det var fel storlek! Dom är från madlady i strlk 36 regular.
Svarta lågmidjade kostymbyxor  - Snygga svarta kostymbyxor med klassisk rak passform och lowwaist. Byxorna har diskreta fickor och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och följsamt.
Svarta lågmidjade kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med låg midja och klassisk rak passform. Byxorna har bälteshällor och knappstängning framtill, perfekta för en trendig och stilren look. Passar dig som gillar att sticka ut med en cool siluett.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Gina Tricot 14+  - Säljer mina "sparkle low flare jeans tall" från gina Tricot 14+ i storlek s. Jättebra skick 💕 säljer massa jeans för att köpa julklappar. DE ÄR SLUTSÅLDA PÅ HEMSIDAN
Nya Gina Tricot 14+, Blå bootcut jeans med låg midja Stl s - Snygga blå jeans med extra låg midja och fransad kant upptill. Modellen har bootcut-ben och slitna detaljer vid knäna för en cool vibe. Gina tricot 14+ , Stl S. Använda 1 timme samt tvättade