Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 - 89

Storlek: 28
Kategori: Jeans & Byxor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeans från Lee som jag sytt in i midjan, även sytt en slits nere vid foten så den faller snyggt över skor. Jag är vanligt vis en 28 ish i midjan och dessa sitter bra i midjan men större över lår och vader. Har även målat byxorna med texturfärg. Jag är 173 cm lång och dessa byxor är precis lagom långa för mig! (Vet inte exakta längd eller midja strl)

Tk
Tk
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Ordinarie pris ca 3200kr. Från Jofama. Aldrig använd. Strl 40 passar allt från 36-40 skulle jag säga!
 - Aldrig använd, helt ny köpt i Köpenhamn för ca 360 svenska kronor. På zara. Provade den aldrig och när jag kom hem så ångrade jag mig, därav säljer jag den på en gång! Inte sett den i Sverige än!
Liknande annonser
Visa alla