Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans - Levis jeans, oanvända de är bara testade, jätte fina och  utsvängda🫶🏼 strl W 23 L 32 köpa för 900
Jeans - Skit snygga Levis jeans, middle/low waist💋Kommer tyvärr inte till användning💋köparen står för frakten💋
Jeans - Jeans från Levis som är rätt så använda men fortfarande sjukt snygga! Skulle säga att dom är i storlek 28/32 men skriv om ni vill ha exakta mått
Jeans  - Klassiska  jeans i blå tvätt med raka ben och fem fickor. Jeansen har en knappgylf och tydliga slitningar för en cool, avslappnad look. Passar dig som gillar tidlös stil och vill ha ett par jeans som funkar till allt.
Jeans - Supersnygga vintage bootcut Levi’s i modellen 750! W27 L32 Midja: 34cm Innerben: 74cm
Jeans - Model: 710 super skinny, endast använda ett fåtal gånger.
Jeans
Jeans  - 89 Jeans  - 90

Jeans

Storlek: 27
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa sjukt fina ljusblå Levis jeansen

Melissa
Melissa
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väska - En liten söt väska från Gina tricot i en super fin baby blå färg🫶🏼
Liknande annonser
Visa alla