Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Levis 502 Jeans
Levis 502 Jeans  - 89 Levis 502 Jeans  - 90 Levis 502 Jeans  - 91

Levis 502 Jeans

Storlek: 32/34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par riktigt feta Jeans! Skick 9/10! Har du några funderingar eller frågor kom privat! Mvh Viggo!

Viggos Closet
Viggos Closet
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Levis 502 jeans - Säljer mina blåa Levis jeans då dom inte passar längre. 9/10 skick hör av er vi frågor nypris 1300
Levis 502 jeans - Levis 501 9/10 skick hör av er vid fler frågor och bilder nypris 1200kr
Levis 502 jeans - Säljer ett par klassiska Levis 502 jeans i ljusblå denim. De har en normal passform och är perfekta för vardagsbruk. Jeansen har en traditionell femficksdesign och en knappgylf. De är i bra skick och redo för en ny ägare!
Levis jeans 502 - Oanvända jeans.
Levis 502 jeans - Blåa levis jeans, modellen är 502. Storlek: 29/32
Levis 502 jeans - Helt ok skick sytt mellan benen så de är lagade. Men annars bra storlek W 33 L 30
Levis 502 jeans  - Nya Levis 502 jeans hör av er med frågor
Levis 502  - Säljer mina snygga Levis 502 jeans. Näst intill oanvända, jättefint skick! Köpta för 1200kr
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Blå bootcut jeans från Cron-X - Snygga ljusblå bootcut jeans från Cron-X med slitna detaljer och klassisk femficksmodell. Jeansen har låg midja strl S midjemått tvärsöver 36 innerbenslängd 76. Jeansen är uppsprättade längst nere.
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas