Alla kategorier > Jeans & Byxor
Blå (Levis) jeans
Blå (Levis) jeans  - 89

Blå (Levis) jeans

Storlek: S/M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå (Levis) jeans❤️ i rätt så bra skick! Säljer pågrund av att jag tyvär växt ur dom men när man väl kan ha dom sitter dom så.. snyggttt!!!och särskilt i rumpan , skriv för fler bilder! Det är (Storlek:S/M) färg:blå , som man ser har jeansen gått sönder mellan benen men lämnats in och blivit ihop sydda igen för att det såg ut som det gjorde men det märks inte eftersom det är mellan benen, och sen vid benet typ vid foten har bara lite tråd gått upp men går att sy fast igen enkelt om man bara har ork annars lätt att lämna in igen! (Kan lämna in till dig om du vill men kostar lite extra!🥰

Idas_bloppis
Idas_bloppis
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
lågmidjade bootcut jeans med hål - Säljer ett par blå jeans från AJ Jeans med stora, trasiga hål på benen och coola slitningar. Byxorna har raka ben, klassiska fickor och beige detaljer vid fickorna. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. ja är 165 o de passar mig perfekt i längden men tror inte dom skulle passa nån över 170
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Blå snygga ”Baggy” jeans!!  - Snygga ljusblå jeans från Zara i storlek 34 med bootcut passform och slitna detaljer vid knä och fickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Vita lågmidjade bootcut kostymbyxor - Säljer ett par vita lågmidjade byxor med bootcut-snitt . Byxorna har en rak och lite utsvängd passform nedtill, vilket ger en snygg siluett. Materialet ser ut att vara mjukt och bekvämt, perfekt för en chill och trendig look.
Mjukisbyxor från Nelly  - Mjukusbyxor från Nelly i storlek S, använda en gång 💕
Lågmidjadejeans jeans från Gina - 14+ for real low tall jeans. Endast använt jeansen en gång. Dem är långa i längden och är i storlek S. 🖤jeansen är slutsålda på hemsidan.