Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Levis Jeans
Levis Jeans - 89 Levis Jeans - 90 Levis Jeans - 91

Levis Jeans

Storlek: 26
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

550 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer mina Levis Jeans, modellen ”Super low bootcut”. Bara att skriva om ni har nån fråga eller skulle vilja ha mer bilder🙌🏻🤍💕Köpta nya för 1000 ungefär, bara använda några gånger då jag tyckte dom är lite korta för mig! Pris kan diskuteras!

Freja.forsman
Freja.forsman
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Levis jeans - Helt oanvöna jeans från levis, men prislappen finns inte kvar. Köpta från Carlings, nypris 1 349 kr.
Levis Jeans  - Säljer ett par klassiska ljusa denim Levis jeans. De är högmidjade, har en knappgylf, rak passform och lite kortare i byxlängden (är precis ner till marken på mig som är 162 cm lång)!
Levis jeans - Assnygga levisjeans helt oanvända i waist 25 som säljs för endast 250 kr🥰
Levis jeans - Finns mer information och bilder i min profil💎.   Tryck inte på köp nu💕 Kontakta vid ytterligare frågor!
Levis jeans - Säljer ett par blå Levis ribcage straight jeans. Glömde returnera de pga för stora, och därför är de i nyskick.  Ny pris 1 319 mitt pris 800, pris kan diskuteras också. Skriv för fler bilder🤝🤝🤝
Levis jeans - Ljusa Levis jeans med hål
Levis jeans - Äkta Levis jeans som endast kommit till användning 1 gång, köpte för 1400kr men säljer för 399 där frakt är inkluderat!!
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Ljusblå bootcut jeans med låg midja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har klassiska fickor både fram och bak, dubbla knappar i linningen och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Blå bootcut jeans från Diesel - Riktigt feta diesel jeans, bootcut. Jeansen är  i storlek (29,30)