Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis jeans - Vintage Levi’s 572💞 midjemått 82cm (40cm rakt över)❣️ innerbenslängd 76cm (uppsydda 2cm, går enkelt att sprätta upp)❣️ jag är 165
Levis jeans - Så snygga jeans från Levis som tyvärr är för korta och för små för mig (jag är 177cm). Midjemått: 78cm Innerben: 74cm
Levis jeans  - Oanvända. Modern rise curve skinny jeans. Perfekt kurviga.
Levis jeans - Levis jeans i storlek 25, passar tjejer som brukar ha S i storlek.  Jätte fint skick.
Levis jeans - Fint skick! Passar storlek S.
Levis jeans  - Jeans från Levis straight leged
Jeans levis - Väldigt bra skick men fel storlek för mig. Kontakta mig för mer information eller köp nu 🩷
Levis jeans
Levis jeans - 89

Levis jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Levis jeans

Astrid💕
Astrid💕
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning  - Säljer min jättefina balklänning jag hade som avslutningsklänning. Den är rosa och har ett blomstrigt mönster däruppe🩷
Vit blus  - Vit blus från only i storlek 38 har bara använts ett fåtal gånger så den är som ny!
Blus med volanger - Svart volangtopp från H&M, den är luftig och perfekt inför sommaren!
Zara shorts - Zara shorts med nedvikt kant, lågmidjade
Leopard one shoulder  - Säljer min leopard tröja. Man kan ha den med one shoulder som på bilden, man kan också ha den som en vanlig tröja:)
Blå glansig pufferjacka - Snygg blå pufferjacka med glansigt material och dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den har en modern och trendig look som passar bra till jeans. ( den är liten i storleken, snarare S!)
Mörkblå jeans från Zara - Snygga mörkblå jeans från Zara. Lowrise bootcut. Ej använda
Vit fluffig tröja från H&M - Mysig vit fluffig tröja från H&M med urigning. Tröjan har långa ärmar och är mjuk.
Vit kimono med broderade blommor - Elegant vit kimono med vackra broderade blommor i rosa och beige. Den har ett knytband i midjan. Perfekt för en avslappnad och stilfull look.
Liknande annonser
Visa alla