Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis 501 - Feta Levis 501 jeans, kanppt använda och inga defekter. Frågor skriv PM 🙌. Pris kan diskuteras
Levis 501 - Tjena! Säljer nu dessa jeans då jeansen inte långre passar in i min klädstil. Jeansen har blivit använda ett få tiotal gånger, men är fortfarande i et väldigt fint skick. Storleken är W32/L32, så passar för dig som är 175 eller längre. Gylfen är en fem knaprig gylf. Originalpris ca 1300. Mitt pris: 400! Priset är inte hugget i sten och jag är villig att prisförhandla. Ha det bra!
Levis 501 - Levis 501 jeans, jätte bra skick. Tyvärr förstora för mig🥲
Levis 501 - Levis 501 hör av er vid minsta fråga
Levis 501  - Super feta Levis 501 i storlek 32 32 Fint skick bortsätt från hälen
Levis 501 - Säljer dessa as schyssta Levis 501 då de inte passar längre. Nypris 1200 mitt pris 150
Levis 501 jeans  - Feta Levis jeans pris kan diskuteras vid snabb affär mvh Bossi😀
Levis 501 - Säljer mina fina levis 501 som är i helt perfekt skick, Storlek w28 L32
Levis 501
Levis 501 - 89 Levis 501 - 90 Levis 501 - 91 Levis 501 - 92

Levis 501

Storlek: W29
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Gråa
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej säljer nu dessa gråa premium 501 i toppskick dom är använda ett fåtal gånger och skicket är 9,5/10 nypris är 1200 och mitt pris är 600 pris går att diskutera vid en snabba affär. Hör av er vid minsta fråga

Melker
Melker
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Chelsea t-shirt  - En äldre Chelsea T-shirt köpt i butiken i London som jag säljer för att den är för stor. Bara att komma med frågor om man har funderingar
Grunt jeans - Hej jag säljer nu mina fina grunt jeans som jag har köpt på kidsbrandstore dom är i använt skick med en liten defekt vid hälen på ena benet se bild 4 byxorna är i straight fit
Levi’s 501 - Hej säljer min mörkblåa jeans från märket Levi’s som ständigt är trendiga. Dem har lite slitningar men inget som man tänker på skick 7,5/10.
Röd halvzip tröja från Polo Ralph Lauren - Snygg röd tröja från Polo Ralph Lauren med halv dragkedja och broderad blå logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar och hög krage. Perfekt för lager på lager och en klassisk stil.
Svart merinoullströja med half zip - Snygg svart stickad tröja från Cubus i 100% merinoull. Tröjan har en stilren half zip-dragkedja vid halsen och lång ärm. Perfekt för dig som gillar en enkel men klassisk look.
Mörkblå merinoullströja från Cubus - Snygg mörkblå stickad tröja från Cubus i 100% merinoull. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller kjol.
DonDup Jeans  - Säljer ett par riktigt snygga archive dondup jeans i passformen straight/slim, den är väldigt populär (man ser den överallt). Skicket är 8/10. Storleken är 30. Priset är 799kr, kan sänkas.
Adidas Samba strl 42 - Säljer ett par klassiska Adidas Samba sneakers i vitt skinn med röda detaljer och de ikoniska tre ränderna på sidan. De är i mycket bra skick bara att innersulans är utbytt.
Liknande annonser
Visa alla