Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis 501 - Riktigt feta och unika 501or i riktigt bra skick, dom är specialdesignade, köptes för ca 1500.
Levis 501 - Trendiga jeans 32x30 Bra skick
Levis 501 - Svarta/grå Levis 501 or i storlek 30/34. Går ner till marken på mig som är 171 cm. Jag har vanligtvis 38/m och jag skulle säga att dom är mer som 36/s. Köpta second hand men i jättefint skick.
Levis 501 - Levis 501.  W:25, L: 28. Nypris 1099 kr, mitt pris 300 kr + frakt🤍
Levis 501 - Bra skick 32/32
Levis 501 - De är L 26 säljer är för små för mig andvända några gånger iga hål elr nåt
Levis 501  - Storlek 30/32
Levis 501
Levis 501 - 89 Levis 501 - 90 Levis 501 - 91

Levis 501

Storlek: 30/34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Svarta

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta Levis 501:or säljs pga att jag ej använder de. Con: 10/10 inga flaws. Använda väldigt få gånger.

Stockholmskläder
Stockholmskläder
(20)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 solglasögon från Chimi - Säljer ett par snygga transparenta solglasögon från Chimi. De har en modern design med mörka linser. Använda Max 1 gång och 10/10 con, tvättduken ligger fortfarande i plasten. Får med allt, orginal påse, orginal box, kvitto. Nypris: 1250
Zara linnebyxor  - Köpta i Kroatien.  Säljer för att dom är får små i längden! Använda 1 gång. Nypris: 450kr  Modellen är 185 men benen var ändå för korta trots storlek L.  Finns snören och plats för skärp om för stor i midjan.
Massimo dutti cardigan - Säljer min Massimo dutti cardigan. Storlek L men är liten i storlek. Säljer då den är för liten
Sällsynt Stone Island sweatshirt - Sweatshirt som går att ha åt båda sidor… exempelvis med en väst över.. Fick i present men samlar bara på sig damm. Modell på bilden är 187cm lång och har oftast storlek M. Nypris runt 3000kr
Liknande annonser
Visa alla