Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Levi’s jeans
Levi’s jeans - 89 Levi’s jeans - 90 Levi’s jeans - 91

Levi’s jeans

Storlek: W:33-34 L:34-35
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's

285 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Detta är ett par Levi’s med ett antal år på nacken därav går det inte längre att se vilken storlek de är då det suddats ut. Men jag skulle tippa på att jeansen är cirka 33-34 i midjan och 34-35 i längd. Pris går att diskutera.

A10
A10
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Levi’s jeans - Bra skick, högra bakfickan är lite sliten men inget som märks på avstånd
Levi’s jeans - Ljusblåa jeans, nytt skick
Levi’s jeans - Autentiska Levi’s jeans. W25 L30. Några mindre tecken på användning. Väldigt snygga och stiliga jeans💯💯. Kontakta för frågor och pris.🙌
Levi’s Jeans - Säljer ett par Levi’s jeans i modellen 511 vilket är slim fit. Jeansen har storlek 28W och 32L och är mörkblå
Levi’s Jeans - Tja, säljer dessa Levi’s jeans i modellen 505. Storleken på jeansen ligger på 30/32. Bra skick med små tecken på användning!
Levi’s jeans - Riktigt snygga svarta/grå Levis 501 jeans. Storlek 31/30. Skick 9/10. Hör av er vid minsta fundering🤩
Levi’s jeans - Ett par blå Levis jeans som inte kommer till så mycket användning längre då dom blivit förstora för mig. Men de är riktigt fina baggy jeans:)
Levi’s Jeans - Modell 502 W30 L32
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
Vintage Levis 527 Flared Jeans - Tjatja! säljer nu mina levis 527or som jag har haft en hel del🫡 Slitningarna på dessa är bland de snyggaste jag sett👏 strlk 30/34, tveka inte på att skriva ifall ni har fler frågor🖖
Nya Gina Tricot 14+, Blå bootcut jeans med låg midja Stl s - Snygga blå jeans med extra låg midja och fransad kant upptill. Modellen har bootcut-ben och slitna detaljer vid knäna för en cool vibe. Gina tricot 14+ , Stl S. Använda 1 timme samt tvättade
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Replay anbass jeans  - Replay Jeans | skick 9/10 | Storlek 33/32 | Pris - 499kr | Modellen är ca 179cm lång | Hör av dig vid minsta fråga eller fundering!!