Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
 bootcut jeans blå
 bootcut jeans blå - 0  bootcut jeans blå - 1

bootcut jeans blå

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå
Skick: Bra skick

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Används inte längre

Amanda Ek
Amanda Ek
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå bootcut jeans - Stilrena jeans från Only i storlek W31 L34. Sitter supersnyggt och funkar både till vardag och fest. Nypris 599 kr – säljer för bara 300 kr. I toppskick! 💖💖
Blå bootcut jeans - Säljer ett par klassiska blå jeans med bootcut-modell. Jeansen har en rak passform upptill och blir vidare nedtill. Tillverkade i jeansmaterial med en ljusblå tvätt och råa kanter vid benslut. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Blå bootcut jeans - Jättefina jeans från Ralph lauren som sitter jättesnyggt jag är 166 och dem sitter ner till golvet för mig.
Blå bootcut jeans  - Snygga blå jeans med klassisk bootcut-passform. Jeansen har en lågmidjad midja, fem fickor och slitningar framtill för en cool, avslappnad look. Perfekta för dig som gillar en tidlös stil med lite extra edge.
 blå bootcut jeans - Säljer ett par klassiska bootcut jeans ifårn weekday. Super sköna och enkla att hitta matchande kläder samt bra kvalitet. Köpta för runt 500kr. Bra skick men lite slitet vid fötterna bak till.
Blå bootcut jeans - Säljer ett par jättefina blåa jeans från ginatricot i fint skick. De är i storlek 152 men passar mig som är 160 så jag skulle säga att de är ganska stora i storleken.
Bootcut jeans blå - Bootcut jeans köpa secondhand, säljer pga för små. Beskrivning på slide 4. Skriv för förhandling❣️❣️
Blå bootcut jeans - Snygga blå bootcut jeans med låg midja från Levi’s. Är 168 och är perfekta i längden, använt få gånger. Säljer dessa då jag inte använder dom längre.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
True religion jeans - Mörkblå jeans från True Religion i storlek 29, men är för små för mig som normalt är storlek 27(?) Skinny/slim i passform. Köpte på Plick men dom va tyvärr för små. Inga defekter. Skriv om du har frågor 🩷
Dry Vintage Nudie Jeans - Slim Fit - oooherregud vart ska jag ens börja, idag säljer jag mina personliga nudie tape teds i 31/32🤧 Med helt störda fades utöver kan jag lätt kalla dessa en av mina fetaste par brallor👏 Skulle säga att dessa sitter lite lösare än ett vanligt par tape teds så tveka inte på att fråga om bild med de på🫡
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💗
Low waist Levis jeans  - Low waist Levis jeans i storlek 34 men känns mer som 36 skulle ja säga. Utsvängda och inte använda alls mycket. Säljer då jag inte använder dem så mycket. Priset kan diskuteras💕
Replay blå jeans straight fit - Säljer ett par Replay jeans i blå tvätt med snygga slitningar och raka ben. Passformen är straight och materialet är robust denim som sitter skönt hela dagen. Lite slitet i skrevet annars perfekta. Priset kan diskuteras vid snabb affär och vid minsta fundering tveka inte på att höra av dig.
Jenas lågmidjade  - Jättesnygga lågmidjade jeans ifrån cheap Monday, dessa jeans va ifrån början mörkblå (kvarg jeansen) men har blekt dom, storlek w26 L30❣️❣️
Jacob Cohën jeans - Tvärfeta Jacob Cohën jeans i storlek 32, modell: "Type 622 .C". Lätt de fetaste Cohën jeansen på Plick. De har varit flitigt använda så är lite slitna, men de har fortfarande mycket kvar att ge. Nya kostar de över 5000 kr vilket för mitt pris relativt billigt. De är lagade i fickan men märks inte av när man har på sig dem (vill du ha bilder är det bara att skriva till mig). Jag på bilden är ca 180 cm lång. Undrar du något är det bara att du hör av dig! 😄
DONDUP GEORGE JEANS - Säljer dessa dondup jeans i storlek 32 använda fåtal gånger och i mycket fint skick (9/10), nypris 4000+ kr säljs för 1099 kr, hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder, slitningar gjorda i fabrik och väldigt sällsynt!