Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis jeans  - Blå levis💙💙
Levis jeans  - Knappt använda . Storlek 26.
Levis jeans - Snygga Levis jeans! Använda typ 2-3 gånger, inga defekter eller skador💗Jag är 164cm som mall och dom är lite långa🥰Skulle säga att det är storlek 36-38, så mellan S och M typ
Levis jeans - Säljer ett par blå Levis ribcage straight jeans. Glömde returnera de pga för stora, och därför är de i nyskick.  Ny pris 1 319 mitt pris 800, pris kan diskuteras också. Skriv för fler bilder🤝🤝🤝
Levis jeans - Helt oanvöna jeans från levis, men prislappen finns inte kvar. Köpta från Carlings, nypris 1 349 kr.
Levis jeans  - Nästan oanvända Levis jeans, storlek 14W. Skulle översätta det till xl.
Levis jeans - Jättefina levis jeans st 30/30
Levis jeans
Levis jeans - 89 Levis jeans - 90 Levis jeans - 91

Levis jeans

Storlek: W28L34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina Levis jeans!

Aino
Aino
(29)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 🩷
Vita bootcut lowwaist jeans från Gina Tricot XS - Säljer ett par vita jättefina bootcut jeans från Gina Tricot i storlek XS. Byxorna har slitna detaljer vid knäna och låren, klassisk femficksmodell och normal passform. Materialet är bomull med lite stretch för extra komfort. LÅGMIDJA, aldrig använda! Slutsålda på hemsidan.
Svarta spetsbyxor med bootcut Zara - Säljer ett par svarta byxor i genombruten spets med blommigt mönster. Byxorna har bootcut-modell och sitter tight upptill med utsvängda ben. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig och edgy look. ❤️ Väldigt bra skick, inga inbyggda shorts, från Zara
Grå bootcut jeans från Cheap Monday - Säljer ett par gråa bootcut jeans från Cheap Monday med låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en snygg tvättad look, orangea detaljer och det ikoniska Cheap Monday-märket bak i midjan. Perfekta för dig som gillar retrovibbar och sköna jeans.
Miss me jeans  - Sjukt snygga lågmidjade miss me jeans i originellt w28 men har sytt in de så de passar en 26, pris kan diskuteras!💗 har några fläckar på benet och har inte testat att få bort de men det går nog att få bort om man använder fläckborttagare
Röda wide mjukisbyxor Brandy Melville - Säljer ett par röda mjukisbyxor från Brandy Melville med bred, vikt linning och wide passform. Byxorna är tillverkade i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad look som är perfekt för chill dagar. Supersköna och snygga att styla med en enkel t-shirt.
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå lågmidjade bootcut jeans från Gina Tricot med snygga slitningar över knäna och klassiska fem fickor. En julklapp som tyvärr inte passade💕