Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Roxy linnebyxor - Mörkblåa linnebyxor med breda ben och vit snörning i midjan. Byxorna har en loose passform och raka, råa benslut för en avslappnad vibe. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara bekväm men ändå se cool ut. Endast några defekter nertill byxan (se bild)
Roxy linnebyxor  - Inga defekter!! Sytt upp benen till mig som är 1,60. Nypris 599kr Säljer pga att dom tyvärr är för stora för mig med går dock att knyta så passar fler storlekar
Roxy linnebyxor - Snygga linnebyxor, spartsamt använda!
Roxy linnebyxor  - Jätte fina Roxy linnebyxor som tyvärr inte kommer till användning💕💕något urtvättade
Roxy linnebyxor - Säljer mina Roxy linnebyxor, bra skick. Storlek M men mer som en S
ROXY LINNEBYXOR  - Säljer dessa assnygga Roxy linnebyxor då de inte kommer till användning längre! KAN TÄNKA MIG BYTA MOT EN MINDRE STORLEK 🩷 nypris 600kr(köpta hör på plick)
Roxy linnebyxor
Roxy linnebyxor  - 89 Roxy linnebyxor  - 90 Roxy linnebyxor  - 91

Roxy linnebyxor

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Roxy
Färg: Svarta

290 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par Roxy linnebyxor jag köpte här på Plick förra veckan. De var lite korta för mig. Men de va superfin! (Jag stryker dem innan jag postar dem!!) Säljer för 330kr☺️

Lily Grahn
Lily Grahn
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Långkjol - Säljer min jättefina långkjol från Gina. Använt 1 gång och säljer den pga av att den bara ligger i garderoben. Den köptes i böjan av sommaren.   Jag säljer kjolen för 170kr ;)
Calvin klein bh - Säljer denna fina ck bh. Jag säljer den pga av den sitter för tight på mig nu. Den är superskön och i väldigt bra skick!
Brun tröja med öppen rygg  - Köpte denna i höstas men den har bara kommit till användning 1 gång. Den är öppen i ryggen men sitter på bra ändå! Sen har två lager tyg på framsidan (bild 3) om man vill lägga in nippelcovers eller så!:) Säljer för 100kr
Vila tröja  - Säljer denna mörkgröna NYA tröjan från Vila. Den som somsagt inte använd men superfin!  Säljer för 200kr
Svart tröja från Gina  - Säljer denna tröjan jag bara använt en gång! Den är från Gina och som ni ser har den slits i armen och sånt (se bild två) på sidorna vilket gör att den formar kroppen fint!
Gråa kostymbyxor  - Säljer mina nästan helt oanvända kostymbyxor från vero moda! Köpte de i våras men de kommer inte till användning. Köpte för 600kr
Gina jeans - Säljer mina nya Gina Tricot jeans low waist. Köpte de för 2 veckor sen om har använt de 1 gång. Ångrar jag köpte dem i storlek 40 och inte 38!  Köpte de för 500kr och de är som sagt i ny skick!  Säljer de för 350kr eller byte med storlek 38🥰
Kappa Kappahl  - Säljer min nya kappa från Kappahl. De är den modellen som på första bilden men ni ser att min är mörkare än den på hemsidan. De för den är slutsåld. Superfin att ha både med eller utan halsduk och fungerar vår och höst! Köpt för 900kr. DM för fler bilder🥰
Bik bok kostymbyxor  - Mid waist, från bikbok strl 38. ”Spännet” gick av så sydde på en egen med den fyller samma funktion som den gamla!  85kr ❤️
Gina jeans  - Ljusblåa Gina jeans low Waist! Använd 1-2 gånger. Superfina!! Skicka för fler frågor 🥰
Liknande annonser
Visa alla