Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lowwaist jeans - Superfina lowwaist jeans feån hm med knappar och dragkedja
Lowwaist jeans - Köpta i oktober för 500kr, nysick
Lowwaist jeans - Såå snygga utsvänga lågmidjade vintage jeans 💙
Lowwaist jeans  - Super fina lowwaist jeans med paljett design på fickorna💕
Lowwaist jeans - Lowwaist loose fit jeans, snygga och sköna!
Lowwaist jeans - Säljer dessa snygga lågmidjade jeans! Orginalpris 1599kr
Lowwaist jeans
Lowwaist jeans - 89 Lowwaist jeans - 90 Lowwaist jeans - 91 Lowwaist jeans - 92

Lowwaist jeans

Storlek: W27 L34
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lågmidjade jeans med slitningar💕 sömmen längst ner är uppsprettad och uppklipta.

almasgarderob
almasgarderob
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lowwaist jeans - Superfina lowwaist jeans feån hm med knappar och dragkedja
Lowwaist jeans - Köpta i oktober för 500kr, nysick
Lowwaist jeans - Såå snygga utsvänga lågmidjade vintage jeans 💙
Lowwaist jeans  - Super fina lowwaist jeans med paljett design på fickorna💕
Lowwaist jeans - Lowwaist loose fit jeans, snygga och sköna!
Lowwaist jeans - Säljer dessa snygga lågmidjade jeans! Orginalpris 1599kr
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
True Religion blå jeans med röd söm - Jättefina true religion jeans med röda sömmar. Jeansen är i jättefint skick bortsett från att det är lite slitet längst ner på byxbenen (bild 5). Jag är 165 cm lång och jeansen passar mig bra längden. Priset kan diskuteras! 💕
Archive Grisch Jeans (Smog) - Säljer nu mina riktigt schyssta Smog jeans. Dom är i perfekt skick och inga skador, dom är välbehållna och passar till allt. Det är ett par vintage jeans och dom har den looken som är extremt populärt just nu.  Storlek 29/32 jag skulle säga att de passar större. Dom är uppsrättade i slutat av benen så det blir 1-2 extra cm (väldigt snyggt gjort och ger byxorna det där extra🤝
Nya Gina Tricot 14+, Blå bootcut jeans med låg midja Stl s - Snygga blå jeans med extra låg midja och fransad kant upptill. Modellen har bootcut-ben och slitna detaljer vid knäna för en cool vibe. Gina tricot 14+ , Stl S. Använda 1 timme samt tvättade
Ljusblå bootcut jeans med låg midja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har klassiska fickor både fram och bak, dubbla knappar i linningen och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.