Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ltb jeans  - Säljer dessa Ltb jeans i storlek 27/30❣️tryck inte på köp nu innan du skrivit till mig🥰
Ltb jeans - Säljer mina ltb jeans då dom är förstora för mig. Skit snygga! Älskar dom jätte mycket men tyvärr lite stora. Dom är helt nya har bara använt dom 1 gång❤️ Så precis som nya❤️Storlek: 28:32😊
LTB jeans - Lågmidjade och raka jeans
Blå jeans från LTB - Säljer mina LTB jeans. Har råkat köpa fel storlek❤️
Ltb jeans  - Hej! Jag säljer mina onanvända LTB jeans, (Molly Raka) dom är tyvärr för små.❤️
Blå jeans från LTB - Blå jeans från ltb. Midjemått rakt över: 41,5 cm, innerbenslängd: 80 cm❤️storlek W32 L32
Blå jeans från LTB - Säljer ett par snygga blå jeans från LTB. De är i bra skick och har en klassisk femficksdesign med knappar och dragkedja. Perfekta för vardagsbruk! Dom är lågmidjade och nästan helt nya, fick dom i födelsedagspresent men dom är inte min stil.
Blå jeans från LTB - Snygga blå jeans från LTB, storlek 28/30. Bootcut och lowwaist
LTB jeans
LTB jeans  - 89 LTB jeans  - 90

LTB jeans

Storlek: 27/30
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: LTB
Färg: Blå

799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

snygga ltb jeans helt nya, aldrig använda🩷

Molly🫶🏼💕🧸🤍
Molly🫶🏼💕🧸🤍
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Vita alobha linnebyxor  - Säljer mina alobha linnebyxor i nyskick oanvända med prislapp på i både M/S
Bruna mjukisbyxor Nelly - Säljer ett par bruna mjukisbyxor från Nelly i storlek xs❤️
Miss me bootcut jeans ! - Säljer dessa jätte snygga Miss Me jeans som är köpta i en vintage butik i New York (därav lappen). Köptes för 900 kr och har ingen aning vad jag ska lägga för pris så skicka gärna bud:) Obs att benen är lite uppklippta, men visar inga andra defekter! (Innerbenslängd: 71, midjemått 38)
Blå jeans från Cross - Säljer ett par blå jeans från Cross med raka/bootcut ben och slitna detaljer. Jeansen har klassisk design, ljus tvätt och är lågmidjade. Lite för små så skriv privat för bilder på!
Lågmidjade jeans - Jätte snygga slutsålda jeans från Gina i S Tall💕
Ljusblå True Religion joey jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med ikoniska bakfickor och snygga kontrastsömmar. Jeansen har bootcut/flare modell och klassisk knappstängning. Materialet är jeans i bomull och passformen är relaxed med låg midja. 🩷 köpt för 1300kr🩷🙌 helt nytt skick har bara använt hemma en gång i en kort stund, tvättade en gång🩷
Mönstrade bootcut byxor i stretch - Säljer ett par trendiga snygga bootcut byxor med färgglatt zigzag-mönster i svart, ljusblått och orange. Byxorna har låg midja och är väldigt elastiska
Coola jeans - Säljer mina ursnygga, riktigt coola Miss Me jeans. De är inte använda så mycket och är i väldigt gott skick. De är lågmidjade och långa, perfekt längd på mig som är 175cm.