Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Byxa Max Mara
Byxa Max Mara  - 89 Byxa Max Mara  - 90

Byxa Max Mara

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya byxor från Max mara i storlek S prislapp finns kvar. Svarta med blommor är genomskinliga men man kan ha cykelbyxor under. Nypris 1499 säljer för 600. Går att mötas upp i Malmö men går även att skicka men endast spårbar köparen står för det.

Josefine
Josefine
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta wide kostymbyxor från Max Mara - Snygga svarta kostymbyxor från Max Mara i klassisk wide modell. Byxorna har hög midja, raka ben och diskreta fickor med knappdetalj bak. Perfekta för en clean och stilren look. Materialet är mjukt och följsamt för extra komfort.
Mönstrade byxor från Max Mara Weekend - Säljer ett par snygga byxor från Max Mara Weekend i rött och vitt mönster. Byxorna har raka ben, normal passform och stängs med knapp och dragkedja. Tillverkade i bomull med lite stretch för extra komfort.
Silvriga kostymbyxor från Max Mara - Snygga silvriga kostymbyxor från Max Mara i en lyxig, glansig kvalitet. Byxorna har hög midja, vida ben och pressveck framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut med en elegant och modern look. Bälte i midjan för extra detalj.
Silver kostymbyxor från Max Mara  - Kostymbyxor från Max Mara, lite smutsiga längst ner därav priset men det kan gå bort i tvätten. Storleken är mer som en L skulle jag säga
Byxor  - Yogapants, jätte sköna, endast provade.
Byxor - Använda en gång
Byxor  - Använda endast en gång
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 40cm rakt över, innerbenslämgd: 81cm 💗
Jenas lågmidjade  - Jättesnygga lågmidjade jeans ifrån cheap Monday, dessa jeans va ifrån början mörkblå (kvarg jeansen) men har blekt dom, storlek w26 L30❣️❣️
Nudie Jeans, Grim trim - Säljer dessa ass feta grim trim nudie jeans i blå färg, de finns en litet hål i skrevet men de går att skicka in till nudies egna hemsida för gratis reparation. Passformen är mellan slim och strait storleken är W 29 och L32.skriv för mer frågor eller annat✌🏻🔥
True religion jeans - Mörkblå jeans från True Religion i storlek 29, men är för små för mig som normalt är storlek 27(?) Skinny/slim i passform. Köpte på Plick men dom va tyvärr för små. Inga defekter. Skriv om du har frågor 🩷
Jacob Cohën mörkblå jeansbyxor - Säljer ett par mörkblå jeansbyxor från Jacob Cohën med snygga blå detaljer och klassisk femficksdesign. Byxorna har exklusiva metallknappar och patch bak i blått. Materialet är jeans med en lyxig känsla och passformen är normal.
Jacob Cohën jeans - Tvärfeta Jacob Cohën jeans i storlek 32, modell: "Type 622 .C". Lätt de fetaste Cohën jeansen på Plick. De har varit flitigt använda så är lite slitna, men de har fortfarande mycket kvar att ge. Nya kostar de över 5000 kr vilket för mitt pris relativt billigt. De är lagade i fickan men märks inte av när man har på sig dem (vill du ha bilder är det bara att skriva till mig). Jag på bilden är ca 180 cm lång. Undrar du något är det bara att du hör av dig! 😄
Lee jeans - Midjemått: 34cm rakt lver, innerbenslämgd: 82cm 💗lite mörkare än på bilden
Jeans  - Jeans som endast är använda en gång! Finns inte längre kvar att köpa