Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
GinaTricot Jeans  - GinaTricot Jeans ljusblåa storlek 34. Aldrig använda men lappen är ej kvar pga att jag trodde dom skulle passa 💕💕
Ginatricot jeans - Snygga jeans! Knappt använda 😇
Jeans från GinaTricot - Snygga jeans från Gina som bara kommit till användning en gång🤎🧸🍂
Ginatricot jeans  - Perfekt Ginatricot jeans! Inga defekter men säljer nu för att det inte passar mig längre💗
Ginatricot jeans
Ginatricot jeans - 89 Ginatricot jeans - 90 Ginatricot jeans - 91

Ginatricot jeans

Storlek: 34/36
Kategori: Jeans & Byxor

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par jupersnygga blåa jeans med hål i knäna från ginatricot. Endast använda 1 gång. Sitter som en smäck men säljer pga att det inte är min stil längre. Lagom långa och passar en stl 34 och 36. Köparen står för frakten, kan även diskutera om upphämtning🥰🥰 köptes för 600kr

Thea.hellgren
Thea.hellgren
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
GinaTricot Jeans  - GinaTricot Jeans ljusblåa storlek 34. Aldrig använda men lappen är ej kvar pga att jag trodde dom skulle passa 💕💕
Ginatricot jeans - Snygga jeans! Knappt använda 😇
Jeans från GinaTricot - Snygga jeans från Gina som bara kommit till användning en gång🤎🧸🍂
Ginatricot jeans  - Perfekt Ginatricot jeans! Inga defekter men säljer nu för att det inte passar mig längre💗
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Gina Tricot 14+  - Säljer mina "sparkle low flare jeans tall" från gina Tricot 14+ i storlek s. Jättebra skick 💕 säljer massa jeans för att köpa julklappar. DE ÄR SLUTSÅLDA PÅ HEMSIDAN
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!