Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Ljusblå raka jeans från Monki
Ljusblå raka jeans från Monki - 0 Ljusblå raka jeans från Monki - 1 Ljusblå raka jeans från Monki - 2

Ljusblå raka jeans från Monki

Storlek: 24
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Monki
Färg: Blå
Skick: Bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par ljusblå jeans från Monki i rak modell. Jeansen har klassisk femficksdesign, normalhög midja och är tillverkade i 100% bomull för en äkta denimkänsla. Perfekta för en chill och avslappnad stil.

nellie!😹😹
nellie!😹😹
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta jeansshorts från Zara i storleken 152!💓 - Svarta jeansshorts från Zara med råa, fransiga kanter. Super enkelt att matcha med och är perfekta på sommaren! (Har dock inga bilder men shortsen på pågrund av att de är för små)💞💞SISTA CHANSEN!!!
Ljusrosa blus med knyt och struktur - Supersöt ljusrosa blus från Gina Tricot med crinklad struktur och tre knyt framtill. Modellen har korta puffärmar och en lätt utsvängd passform som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.💞 Har bara använt en gång!
Julkalender från skyice, silver!! - Säljer denna snygga smyckes julkalendern eftersom jag inte bliv nöjd med innehållet (De passade inte min stil!) Julkalendern har 24 luckor och på bild 3 ser man typen av smyckena. Passar dig som gillar att ha strits örhängen b.l.a🎅🏻
Liknande annonser
Visa alla