Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
blåa jenas
blåa jenas - 89 blåa jenas - 90 blåa jenas - 91

blåa jenas

Storlek: 24
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Monki
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

ett par blåa tajta jeans

Nova Andersson
Nova Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blåa jenas  - Säljer dessa snygga lågmidajde jeansen med fickor ifrån Gina då det aldrig kommit till användning, sitter bra på mig som är 160 men skulle säga att de passar någon som är upptill 170😊💗
Jenas - Mörkblå jeans (tryck gärna på köp nu)
Blåa jenas - Säljer mina jättefina jenas från NAKD då jag har en del jeans. De är i bra skick och är lite högre i midjan men man kan vika ner de som jag har gjort på första bilden för en lägre midja och extra snygg detalj😉vid snabb affär kan pris diskuteras.
Blåa jenas - Snygga och långa blåa jeans som inte används🫶🫶 Jag är 174cm lång
Blåa lågmidjade jenas❤️ - Säljer mina lågmidjade jeans från Gina, storlek 156 men passar strööre ovskå💗pris kan diskuteras💗
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
True Religion blå jeans med röd söm - Jättefina true religion jeans med röda sömmar. Jeansen är i jättefint skick bortsett från att det är lite slitet längst ner på byxbenen (bild 5). Jag är 165 cm lång och jeansen passar mig bra längden. Priset kan diskuteras! 💕
Archive Grisch Jeans (Smog) - Säljer nu mina riktigt schyssta Smog jeans. Dom är i perfekt skick och inga skador, dom är välbehållna och passar till allt. Det är ett par vintage jeans och dom har den looken som är extremt populärt just nu.  Storlek 29/32 jag skulle säga att de passar större. Dom är uppsrättade i slutat av benen så det blir 1-2 extra cm (väldigt snyggt gjort och ger byxorna det där extra🤝
Blå bootcut jeans från True Religion - Säljer ett par klassiska blå jeans från True Religion med bootcut passform. Jeansen har ikonisk kontrastsöm på bakfickorna och ett snyggt märke på linningen. Materialet är slitstarkt denim och modellen har låg midja. Perfekt för dig som gillar retrovibe och statement-jeans.
Ljusblå bootcut jeans med låg midja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har klassiska fickor både fram och bak, dubbla knappar i linningen och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.