Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Nike Pro svarta leggings med mönster
Nike Pro svarta leggings med mönster - 0 Nike Pro svarta leggings med mönster - 1 Nike Pro svarta leggings med mönster - 2 Nike Pro svarta leggings med mönster - 3 Nike Pro svarta leggings med mönster - 4

Nike Pro svarta leggings med mönster

Storlek: L
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Nike
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nike Pro leggings i svart med coolt vågigt mönster och bred resår i midjan med logga. Sitter tight och är perfekta för träning. Materialet är stretchigt och andas, vilket gör dem riktigt sköna att ha på sig. De är helt oanvända bara påprovade. Dem är storlek L fast i barn storlek.Kontakta mig om ni bara vill ha ena paret❣️dem kostar 199kr styck, men priset kan diskuteras.

Isabella Pihl
Isabella Pihl
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta Nike Pro leggings - Svarta Nike Pro leggings med hög midja och tydlig logga i midjebandet. Tight passform och croppad längd, perfekta för träning. Tillverkade i stretchigt syntetmaterial som andas.
Nike Pro svarta leggings - Säljer ett par svarta Nike Pro leggings med hög midja och tydlig logga i midjebandet. Tight passform och stretchigt material som passar perfekt till träning. Klassisk Nike Swoosh på benet för extra sportig vibe.
Nike Pro svarta leggings - Svarta Nike Pro leggings med vit logga på benet och bred resår med Nike Pro-tryck i midjan. Snygg, tight passform som sitter skönt och är perfekt för träning. Materialet är stretchigt syntet som andas och ger bra rörelsefrihet.
Nike Pro svarta leggings med guldtryck - Nike Pro leggings i svart med guldigt Nike-logga och text på midjan. Materialet är syntet och har perforerade detaljer för extra ventilation. Tight passform och hög midja, perfekt för träning. Säljer då jag fick dubbletter i julklapp.
Nike Pro svarta leggings med guldmönster - Nike Pro leggings i svart med guldigt abstrakt mönster och prickar. Bred midja med vit Nike Pro-logga. Sitter tight och är perfekta för träning eller chill. Materialet är stretchigt syntet som andas och ger bra rörelsefrihet.
Nike Pro svarta leggings Dri-FIT - Svarta Nike Pro leggings med bred resår i midjan och stor logga. Tillverkade i Dri-FIT-material som andas och transporterar bort fukt. Tight passform och diskret Nike Swoosh på benet. Perfekta för träning eller sport.Tråden har åkt av lite längst ner vid benet men hoppas det inte gör så mycket. Säljer då dom är för små.❣️
Nike Pro svarta leggings strl L - Svarta Nike Pro leggings med bred resår i midjan och vit logga på benet. Snygg och sportig design som sitter tight och är perfekta för träning. Materialet är stretchigt syntet som andas och ger bra rörelsefrihet. Barn storlek
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
Zara jeans - Jättefina jeans från zara i storlek 32. De är helt nya med lappen kvar, helt slutsålda på hemsidan!💞kom med prisförslag
Replay anbass - Gråa replay anbass med slitningar. Storlek W28 (passar W29) L32. Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!