Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike tech byxa - Två Nike tech byxor i ganska bra skick, 550 per styck.
Nike tech byxor - Säljer ett par svarta mjukisbyxor från Nike med dragsko i midjan och sidofickor. Perfekta för en avslappnad stil eller träning. Byxorna har en enkel och stilren design med en liten Nike-logga på benet.
Nike tech byxor  - Svarta Nike tech byxor i ett okej skick är i storlek XL i BARNSTORLEK (158-170cm)
Svarta Nike Tech Byxor - Säljer ett par svarta Nike Tech byxor för att de är för små, storlek S, Skick 7/10 dom är ganska noppiga på rumpan.
Nike tech fleece byxor - Säljer helt nya Nike tech mjukis som aldrig är använd.
Svarta Nike tech byxor  - Svarta mjukisbyxor från Nike med dragsko i midjan och diskret Nike-logga på låret. Byxorna har en slim passform och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för chill eller träning, med praktiska fickor och snygga sömdetaljer.
Nike tech byxor
Nike tech byxor - 89

Nike tech byxor

Storlek: Medium
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Nike
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta Nike tech byxor använda 3-4 gånger

Marcus Öhman
Marcus Öhman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Vita alobha linnebyxor  - Säljer mina alobha linnebyxor i nyskick oanvända med prislapp på i både M/S
Bruna mjukisbyxor Nelly - Säljer ett par bruna mjukisbyxor från Nelly i storlek xs❤️
Mönstrade bootcut byxor i stretch - Säljer ett par trendiga snygga bootcut byxor med färgglatt zigzag-mönster i svart, ljusblått och orange. Byxorna har låg midja och är väldigt elastiska
Blå jeans från Cross - Säljer ett par blå jeans från Cross med raka/bootcut ben och slitna detaljer. Jeansen har klassisk design, ljus tvätt och är lågmidjade. Lite för små så skriv privat för bilder på!
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 75cm 🩷
Lågmidjade jeans!  - Sjukt snygga lågmidjade jeans, de är utsvängda! Säljer för dem tyvärr är för små, storlek 34. Men passar mig bra i längden som är 172! Kontakta vid frågor!😊
Ljusblå bootcut jeans med coola fickor - Säljer ett par vintage ljusblå bootcut jeans med snygga broderade detaljer i coral och glitter på bakfickorna. Står M men de är stretchiga och passar S/XS. MIDJEMÅTT: 36-38 cm (stretch) INNERBENSLÄNGD: 81 cm
Interessekoll vita bootcut jeans från g rise - Säljer ett par vita bootcut jeans från grise med låg midja och raka ben. Jeansen har stora fickor fram, guldfärgade nitar och en broderad rosa GR-logga på ena fickan. Tillverkade i bomull med en mjuk och stretchig känsla.