Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Manchesterbyxor
Manchesterbyxor  - 89 Manchesterbyxor  - 90 Manchesterbyxor  - 91

Manchesterbyxor

Storlek: -
Kategori: Jeans & Byxor
Märke:

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bruna avklippta Manchesterbyxor, assköna!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Manchesterbyxor  - Utsvängda bruna manchesterbyxor🤎
Manchesterbyxor  - Snygga manchesterbyxor, kommer ej till användning🤎fint skick
Manchester byxor - Bruna manchester byxor från junkyard. Säljer pga för korta för mig(173cm) annars är de i ny skick. Storlek xxs, köparen står för frakt. Hör gärna av dig om du undrar något☺️.
Manchesterbyxor - Bruna byxor i manchester-tyg, bra skick. Jag har trätt ett skosnöre i midjan på byxorna men den är borttagen, dock är det två hål kvar på insidan som inte syns när man har på sig dem ⛷💕 Är osäker på storleken men kan mäta om någon är intresserad 🥰
Bruna manchesterbyxor  - Bruna lågmidjade manchesterbyxor från brandy Melville. Använt relativt många gånger. För mått, fler bilder osv skriv gärna till mig!
Fortsätt i appen →