Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans - Svarta jeans från pull&bear. Långa i benen med slits längst ner, skulle säga att de är högmidjade. Bara använda få gånger
Jeans  - Med hål och slits längst ner. En färgfläck som kan täckas med tex tygpenna
Jättefina jeans - Superfina, klippt av dem dör nere så de passar någon som är 165!❤️ storlek 38 men skulle säga att de passar mindre oxkså
Jeans - Jeans med slits längst ner från pull&bear. Jätte fint skick!!💗💗
Jeans  - Svarta jeans från Pull&bear storlek 38 men passar mer 36! Helt nya! Med prislapp. Säljs för 379kr (FRÅGA OM BÄTTRE FÖRSTA BILD DEN BLEV INTE BRA HÄR)
Jeans - Säljer mina sååå fina jeans med dragkedjor där framme pga dem är för små för mig, jättecoola
Jeans
Jeans - 89

Jeans

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Pull & Bear
Färg: Svarta

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vida jeans med slitning längs med. Höga i midjan

Safaa Redha
Safaa Redha
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Hollister lågmidjade byxor  - Ett par byxor från Hollister i storlek S. Finns 1 litet hål längst ner på byxan men syns inte när man använder dom. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
true religion joey jeans - true religion jeans i modellen joey köpta på nelly för 1299 stl: 25
Levis 512 bootcut - Vintage Levis 512 bootcut. 30x30. Säljer för att dom är för små för mig. Köpte för 1300. Den här modellen tillverkas ej längre så den är lite ovanligare. Skriv om frågor finns!
Victoria beckham jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 79cm 💕
Cheap Monday jeans - Cheap Monday jeans, storlek 28/30. Använda 2 gånger. Inprincip nya! 💕
Jeans only  - Lågmidjade jeans ifrån only!❤️storlek S/32
Mörkblå bootcut jeans True Religion - Den är lite förstörd längst nerre men om man är under 170 syns de inte
Crazy age jeans med trampstamp - Jag gjorde ett collage för att få plats med alla bilder, så jag ber om ursäkt om de är otydliga 😅Alla defekter syns på bilderna. Fläcken på byxorna är liten och svag. Defekter: fläck, lagningar och benöppningar. Byxorna sitter som på bilden trots lagningar och benöppning. För tillfället är jag tyvärr inte öppen för prisförhandlingar, men jag kommer nog att ändra mig om några veckor eller kanske 2-3 månader.   Innerben: 81 cm Midja: 41 cm Midjehöjd/rise: 17 cm Lår: 24 cm Benöppning: 27 cm