Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blåa jeans - Skit snygga jeans från Only. Storlek xs/32. Snygg vid midjan. Knappast använda.
Blåa jeans - Säljer nu dessa jeans i bra skick som är köpta på stadsmissionen.  Säljer av skäl att dem är för korta för mig. De är i storlek 140.
blåa jeans  - blåa jeans från gina som jag aldrig använder och därför säljer jag dom. fint skick
Blåa jeans - Ett par lågmidjade jeans som aldrig är använda. Nypris runt 900kr
Mörk blåa jeans  - Säljer mina fina mörk blåa jeans som är sköna och sitter bekvämt runt midjan, Säljer pågrund av ingen användning av de
Blåa Jeans  - Blåa flare jeans från Zara i skick 10/10 som är använda 2 gånger. Skriv gärna om du har någon fråga! 💙💙💙
Blåa jeans - Jeans i en mörkblå tvätt från HM.  Aldrig använda.  Raka ben. Storlek 38.
Blåa jeans
Blåa jeans  - 89 Blåa jeans  - 90

Blåa jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Pull & Bear
Färg: Marinblåa

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hejsan! Säljer dessa blåa jeans med hål från Pull and Bear som är superfina 🩵

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beiga jeans  - Säljer dessa assnygga jeans nu till sommaren! Perfekt i längd och passform😍😍
Svart mys tröja  - Säljer denna jättemysig tröja som tyvärr har blivit för liten för mig! Materialet är så mjukt å gosigt ☺️
Balklänning  - Säljer min superfina balklänning som jag har använt på min bal😍 köptes för 3000kr och endast använd på min egen bal
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →