Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Puma mjukisbyxa
Puma mjukisbyxa - 89

Puma mjukisbyxa

Storlek: Medium
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Puma
Färg: Gråa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena säljer mina puma mjukisbyxor eftersom de inte kommer till användning längre

Hannes Lund
Hannes Lund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma Mjukisbyxor - Gråa Puma Mjukisbyxor använt många gånger, 1litet hål på båda knän, och en reva vid Puma loggan som är ihopsydd, byxorna är svagt avfärgade med färgen röd pga feltvättat.
Grå mjukisbyxor från Puma - Grå mjukisbyxor från Puma med elastisk midja och snörning. Byxorna har ribbade muddar vid bensluten, två sidofickor och Puma-logga tryckt på vänster lår. Mjukt och skönt material, perfekta för chill eller träning.
Grå mjukisbyxor från Puma - Snygga grå mjukisbyxor från Puma med svart logga på vänster ben. Byxorna har elastisk midja med snörning och ribbade muddar vid bensluten. Tillverkade i mjukt bomullsmaterial, perfekta för chill eller träning. Fickor på sidorna för extra funktion.
Grå mjukisbyxor från Puma - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Puma. Byxorna har en elastisk midja och muddar vid bensluten för extra komfort. Perfekta för en avslappnad dag hemma eller på gymmet.
Puma mjukisbyxor - Ett par vanliga Puma byxor som har bra kvalite
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Mörkblå lågmidjade jeans med slitningar - Mörkblå jeans med vita kontrastsömmar och slitningar vid knä och benslut. Lågmidjad modell och klassiska fickor bak med lock och knapp. Perfekta för en trendig och avslappnad look.
Replay anbass - Gråa replay anbass med slitningar. Storlek W28 L32. Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Zara jeans - Jättefina jeans från zara i storlek 32. De är helt nya med lappen kvar, helt slutsålda på hemsidan!💞kom med prisförslag
Cheap Monday jeans! - Jätte snygga jeans som är slut sålda överallt! Storlek 26/32! Ber om ursäkt för dåliga bilder behövs mer bilder är det bara att skriva det!🤗