Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Grå Replay Anbass jeans
Grå Replay Anbass jeans - 0 Grå Replay Anbass jeans - 1 Grå Replay Anbass jeans - 2 Grå Replay Anbass jeans - 3 Grå Replay Anbass jeans - 4

Grå Replay Anbass jeans

Storlek: 28
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygga grå Replay Anbass jeans i slim fit. De har en klassisk femficksdesign med dragkedja och knapp framtill. Perfekta för en stilren look. Storlek 28/30 har användts 1 gång !

Melvin
Melvin
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Replay jeans anbass grå - Säljer ett par Replay jeans i anbass och storlek 29, ganska använda.
Replay Anbass grå jeans  - Replay Abbas’s köpta i Täby centrum för ca 1299kr väldigt bra skick och inte använt mer än 5ggr. Säljer då de är för korta för mig.
Grå Replay anbass jeans - Säljer ett par grå jeans från Replay med klassisk femficksdesign. Jeansen har tydliga sömmar och en snygg tvättad look. Märkespatch bak i midjan och diskreta detaljer på bakfickorna. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma jeans. Har lite slitage och skulle nog behöva sy lite, därav priset !
Replay Anbass grå jeans - Säljer även dessa snygga grå Replay anbass Jeans. Otroligt snygg färg nu till sommaren som matchar perfekt med mycket olika stilar. Pris kan diskuteras vid snabb affär🙃
Replay Anbass grå jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i tvättad grå färg med svarta detaljer och Replay-logga på myntfickan. Jeansen har slim fit passform och är tillverkade i mjukt jeansmaterial med lite stretch.
Replay Anbass grå jeans - Snygga Replay Anbass jeans i en mellangrå stonewash med klassisk femficksdesign. Jeansen har en slim passform och är tillverkade i mjukt jeansmaterial som ger en bekväm känsla. Perfekta för dig som gillar en modern och stilren look.
Replay Anbass grå jeans - Snygga grå jeans från Replay, modell Anbass. Klassisk femficksdesign med diskret logga på bakfickan och läderpatch i midjan. Jeansen har en modern passform och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial med lite stretch för extra komfort.
Replay Anbass grå slitna jeans - Säljer ett par grå jeans från Replay, modell Anbass. Jeansen har slim fit passform och är snyggt slitna med flera hål och slitningar på benen. Klassisk femficksmodell med dragkedjegylf. Perfekta för en cool och avslappnad stil.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
True religion jeans - Mörkblå jeans från True Religion i storlek 29, men är för små för mig som normalt är storlek 27(?) Skinny/slim i passform. Köpte på Plick men dom va tyvärr för små. Inga defekter. Skriv om du har frågor 🩷
Dry Vintage Nudie Jeans - Slim Fit - oooherregud vart ska jag ens börja, idag säljer jag mina personliga nudie tape teds i 31/32🤧 Med helt störda fades utöver kan jag lätt kalla dessa en av mina fetaste par brallor👏 Skulle säga att dessa sitter lite lösare än ett vanligt par tape teds så tveka inte på att fråga om bild med de på🫡
Low waist Levis jeans  - Low waist Levis jeans i storlek 34 men känns mer som 36 skulle ja säga. Utsvängda och inte använda alls mycket. Säljer då jag inte använder dem så mycket. Priset kan diskuteras💕
Jenas lågmidjade  - Jättesnygga lågmidjade jeans ifrån cheap Monday, dessa jeans va ifrån början mörkblå (kvarg jeansen) men har blekt dom, storlek w26 L30❣️❣️
Jacob Cohën jeans - Tvärfeta Jacob Cohën jeans i storlek 32, modell: "Type 622 .C". Lätt de fetaste Cohën jeansen på Plick. De har varit flitigt använda så är lite slitna, men de har fortfarande mycket kvar att ge. Nya kostar de över 5000 kr vilket för mitt pris relativt billigt. De är lagade i fickan men märks inte av när man har på sig dem (vill du ha bilder är det bara att skriva till mig). Jag på bilden är ca 180 cm lång. Undrar du något är det bara att du hör av dig! 😄
Jeans - Midjemått: 40cm rakt över, innerbenslämgd: 81cm 💗
Zara Jeans - Säljer dessa populära jeans med hål ifrån Zara i storlek 32!