Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Replay anbass - Säljer ett par sjukt feta och trendiga Replay anbass jeans🍾 De är i mycket fint skick och storlek är W:34 L:34. Nypris är runt 1800🍾
Replay anbass  - Säljer ett par as schyssta replay jeans i modellen anbass. Riktigt schyssta och fräscha, både för fest och fritid. Hör av er för frågor och funderingar.
Replay anbass - Hej! Jag säljer nu dessa snygga replay anbass till ett galet pris, de är sparsamt använda och är i fint skick! Modellen är 182 cm och väger ca 70 kg! Priset är ej förhandlingsbart🤗.
Replay anbass - Hej! Jag säljer nu dessa snygga replay anbass till ett galet pris, de är sparsamt använda och är i fint skick! Modellen är 182 cm och väger ca 70 kg! Priset är ej förhandlingsbart🤗.
Replay Anbass  - Svarta Replay Anbass jeans    Storlek 31/32
Replay Anbass  - Riktig feta Replay jeans med slitningar 🔥skick 7/10. Dem passar nån som är 173-182cm. Dem har ett hål men de fixas innan jag skickar självklart💯
Replay anbass - Säljer nu dessa feta replays för endast 399, priset är ej hugget i sten och de har inga defekter!
Replay anbass - Säljer nu dessa riktigt feta replays i skick 10/10 🤩Pris ej hugget i sten 🪨  Strl: 32/34
Replay anbass
Replay anbass - 89 Replay anbass - 90 Replay anbass - 91

Replay anbass

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay

449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par jeans från replay i den populära ”grisch” modellen anbass. En ljusare tvätt perfekt till sommaren. Tveka inte på o höra av er vid andra frågor

lucasbergenholtz
lucasbergenholtz
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans från True Religion - Säljer ett par blå bootcut jeans från True Religion med slitna detaljer och klassiska kontrastsömmar. Jeansen har fem fickor, låg midja och en snygg tvätt som ger en cool vintagekänsla. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men trendig stil. innerbenslängd 75 cm
Ljusblå baggy jeans  - Säljer ett par superfina ljusblå baggy jeans från hm, säljer då de tyvärr inte kommer till användning. Storlek 34 och knappt använda💓
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par skit snygga bootcut jeans med slitningar. De passar mig perfekt men säljer då jag inte använder de mycket. Storlek 36 men sitter som 34 . Midjemått 38-39 cm . Längden e perfekt på mig som är 162 cm lång❤️ Materialet på jeansen är väldig bra kvalité och inte stretchigt
Diesel blå bootcut jeans - Sjukt snygga jeans från Deisel, säljer då de tyvärr inte passar🩷 Midjemått: 35 cm
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💗
Zigzag bootcut byxor - Bootcut byxor från Tessie med zigzag-mönster. Storlek XXS, men stretchiga så passar XXS-S! (Lite vit färg, inget som syns, samma färg som byxorna, se sista bilden).  (Lånad första bild).
Ljusblåa baggy/straight jeans - Säljer ett par ljusblåa monki jeans med loose fit och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, raka ben och är tillverkade i slitstarkt denim. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Lågmidjade jeans! - Så snygga jeans som tyvärr inte passar mig och har därför ingen bild på! Midjemått tvärsöver: 36,5cm Midjehöjd: 21cm Inerbens längd: 79cm💕