Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans pepe jeans - Jeans bootcut Lågmidjade. Är 167
Jeans  - Blåa jeans ifrån MNG, strl 36 passar om man är ca 165 cm lång! Fint skick är dem. Hål på knäna
Jeans  - Ljusblåa jeans från nelly som knappt är använda pågrund av att dom är i fel storlek. Det är i storlek 36 och sitter perfekt på mig, men det är att dom är för långa. Priset kan diskuteras.
Jeans  - Perfekt längd för mig som är 166 cm. Storleken 36, passar även för lite större och mindre tror jag. Hålen har spräckt upp lite mer än vad dom var när de var helt nya. Köpta på H&M
jeans - supersnygga low waist jeans från zalando i storlek 36, är långa på mig som är 171, knappt använda då jag haft andra💓💓
Jeans  -  jeans från NA-KD i storlek 34
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 78cm 💕
Jeans
Jeans - 89

Jeans

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda några gånger

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla