Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Ljusblåa jeans
Ljusblåa jeans - 89 Ljusblåa jeans - 90 Ljusblåa jeans - 91

Ljusblåa jeans

Storlek: S/36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Stradivarius
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga ljusblåa jeans, färgen mest lik på sista bilden. Där man knäpper byxorna är det en detalj där man knäpper byxorna snett nedåt. Byxorna är raka i modellen. Byxorna är otroligt snygga men kommer inte till användning! Köparen står för frakten!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skjorta frå nu tiffosi - Skjortan är i från tiffosi och är aldrig använd. Den har hängt i min garderob ett tag nu och har blivit för liten. Skjortan är super fin och har väldigt bra material. Köparen står för frakten!
Mango blus - Blusen är oanvänd och kommer från mango. Blusen är öppen i ryggen med en knapp på mitten. Längst ner på blusen är också en knyt detalj. På blusen står det att det är storlek m men Jag är osäker på storleken men vet att den passar mig och jag har storlek S. En super söt topp, köparen står för frakten!
Skön kläning - Klänningen är i färgen korall och har en fin volang kant längst ned på på klänningen. Jag älskar denna klänning men är för liten, använd fåtal gånger. Köparen står för frakten!
Arket jeans - Fina jeans från arket i en fin blå färg. Byxorna är använda några gånger men är för små för mig nu. Väldigt fina jeans som jag önskar jag kunde använda. Jag har storlek s men de är för små för mig så skulle säga att det är xs/s i storleken. Det är inte lika blåa som på bilden. Köparen står för frakten!
Lila jeans - Jeansen är lila och kommer från H&M divided. Byxorna är alldeles förstora på mig därför kommer de inte till användning! De är as snygga och har hål på båda knäna. Köparen står för frakten!
Lewis jeans  - Lewis jeans som är använda typ två gånger. Super fina men används inte då de är lite för små. Sitter fint i midjan och på rumpan. Köparen står för frakten!
Svart kjol - Snygg svart kjol som är sparsamt använd! Så snygg till sommaren. Köparen står för frakten!
Läder kjol  - Kjol i fake läder som är oroligt snygg! Kommer inte längre till användning. Köparen står för frakten!
T-shirt - Snygg t-shirt i fint skick! Använda inte då den är för liten i storleken. Köparen står för frakten
T-shirt med volanger - T-shirt med volanger! Sitter jättefint och har mycket skönt material! Köparen står för frakten!
Liknande annonser
Visa alla
Ljusblåa jeans - Jätte snygga ljusblåa jeans💞 Dommid waiste🌻 Jag är 169cm och tycker dom är lite långa vid fötterna 💐🫧
Ljusblå jeans. - Ljusblå jeans från stradivarius. Bra skick. Strl S
Ljusblå raka jeans - Säljer ett par ljusblå jeans en låg midja. Inga slitningar eller skador!
Ljusblå jeans - Snygga ljusblå jeans med hög midja och straight passform. Nya jeans med  prislappen kvar.
Ljusblå jeans  - Då dom är förstora för mig så använder jag dom inte. Använd fåtal gånger men som nya. Köparen står för frakt
Ljusblå jeans - Säljer ett par ljusblå jeans i nytt skick. Är i storlek 32. Passar både XS och XXS.
Ljusblå raka jeans - Ljusblå jeans med klassisk femficksdesign. Jeansen har raka ben och en snygg vintagekänsla. Tillverkade i denim med en ljus tvätt och detaljer som bälteshällor och knappgylf. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblå Stradivarius Jeans - Säljer mitt favoritpar ljusblå bootcut jeans från Stradivarius. Dem sitter som en smäck men passar tyvärr inte mig. Jeansen har en snygg tvättad look och raka, utsvängda ben.
Fortsätt i appen →