Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Svarta byxor
Svarta byxor  - 89 Svarta byxor  - 90

Svarta byxor

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par svarta lack inspirerande byxor från SHEIN. Byxorna är i storlek XS och sitter vid ankeln på mig som är 1.69 lång. Byxorna är i nyskick och endast testade. Betalning sker via swish och fraktar spårbart som kostar 66kr! Hör av er vid funderingar eller vid intressen!

Clarasundgren
Clarasundgren
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta byxor  - Hej! Säljer dessa svarta byxor som jag inte användet längre. Det är använt skick på dem men fortfarande fina! Hör gärna av dig vid intresse!😊
Svarta byxor - Säljer ett par svarta byxor med silver detaljer. Fint skick utan defekter, 250kr+frakt storlek 30/30
Svarta byxor  - Snygga svarta byxor från ONLY med blank skinn finish och klassisk femficksdesign. Byxorna har rak passform, normal midja och dragkedja med knapp framtill. Används lite loose i st 38 - tightare i st 40.
Svarta byxor  - Svarta byxor i skinnimitation med detaljer på knän och dragkedjor i byxbenen. Bra passform. Använda ett par gånger men i bra skick och håller stretchen i materialet
Svarta byxor från Dickies - Säljer ett par klassiska svarta byxor från Dickies, modell 874 Original Fit. Byxorna har en rak passform och är perfekta för en stilren look. De är tillverkade i ett slitstarkt material och har en låg midja. Innerbenslängd 82 cm och storleken är bort klippt men skulle säga S eller M . Skriv om du har nån fråga. Används 1 gång.
Svarta carhartt byxor - ⚠️smuts på spegeln⚠️Säljer ett par svarta byxor i bra skick. De har en normal passform och är perfekta för vardagsbruk. Byxorna är stilrena och kan matchas med det mesta i garderoben. Använt fåtal gånger då de är förstora för mig. Köpt för 1200
Svarta byxor med knappar - Gråa snap-knapp byxor💹 Storlek XL men snörad midja och passar därmed mindre också
Svarta byxor från Dickies - Snygga svarta byxor från Dickies i klassisk stil. Byxorna har en rak passform och är tillverkade i slitstarkt material. Perfekta för en stilren look med praktiska fickor och dragkedja. Aldrig använt!
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage Levis 527 Flared Jeans - Tjatja! säljer nu mina levis 527or som jag har haft en hel del🫡 Slitningarna på dessa är bland de snyggaste jag sett👏 strlk 30/34, tveka inte på att skriva ifall ni har fler frågor🖖
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
Nya Gina Tricot 14+, Blå bootcut jeans med låg midja Stl s - Snygga blå jeans med extra låg midja och fransad kant upptill. Modellen har bootcut-ben och slitna detaljer vid knäna för en cool vibe. Gina tricot 14+ , Stl S. Använda 1 timme samt tvättade
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas