Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta byxor  - Byxor från Lindex som är svarta med vita sträck på sidorna och guld detaljer, fick dom av en kompis men har aldrig använt dom. Storlek 170 i barnstorlek men jag som haft M har kunnat ha dom.
Svarta byxor - Snygga svarta kostymbyxor med en klassisk design. De har en rak passform och är perfekta för en stilren look. Passar till många olika tillfällen och kan enkelt matchas med olika toppar.
Svarta byxor  - Säljer dessa skitsnygga byxorna som är perfekta nu. Köpta nyss men tagit bort lappen så kan ej returnera💕
Svarta byxor  - Mjuka kostymbyxor, storlek xs
Svarta byxor - Snygga kostymbyxor från Gina Tricot! Långa i benen, endast testade.
Svarta byxor - Snygga svarta byxor med en elegant och stilren look. De har en rak passform som ger en klassisk siluett. Säljer vidare.
Svarta byxor - Svarta byxor utan bakfickor
Svarta byxor  - Svarta utsvängda skinbyxor ifrån boohoo , aldrig använd lappen sitter kvar, fin till sommaren då modellen är kortare nertill
Svart byxor
Svart byxor  - 89 Svart byxor  - 90

Svart byxor

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta skinn byxor

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla