Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
coola jeans - coola jeans
Coola svarta jeans - Snygga svarta jeans köpta på humana men har inte kommit till användning då dom är stora i midjan på mig och inte riktigt är min stil bara💞💞 jag är 160! Knappen är borta vid skrevet men jag skulle kunna sy fast de för 10kr extra‼️
Coola jeans  - Tj här är ett par jätte coola boss orange jeans som inte kommer till användning och är i bra skick 😊
coola jeans - säljer dessa svarta jeans från jack&jones, starkt material, dock lite slitage längs ner på benen, annars väldigt bra kvalité! sitter som bootcut på! storlek: 28/32
Coola svartgrå jeans nytt  - Nya Snygga svartgrå coola jeans som ser lite slitna ut då dom går i olika svartgrå nyanser. Raka jeans . Katt finns I hemmet
Coola byxor - Använda en gång då de inte passade mig lite små i storleken Cond 10/10 köpta för 750.
Coola byxor - Köpta här på plick. Ordinarie pris 900 kr men jag säljer dem lite billigare :) byxorna har inget fel och är oanvända.
Coola jeans - Coola jeans🥰
Coola jeans
Coola jeans  - 89 Coola jeans  - 90 Coola jeans  - 91

Coola jeans

Storlek: M-L
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättecoola jeans som tyvärr är för stora för mig. Jag köpte dom på en second hand och då var gylfen sönder. Jag har även sytt vid gylfen och vid låren. Jag är osäker på storleken men skulle säga att det är m-l.

Märta S
Märta S
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Lågmidjade jeans - Lågmidjade jeans från Miss Sixty. Ljusblåa med bruna stygn. Midjan är 38 och längden är 75.
Intressekonl‼️‼️‼️Korallfärgade linnebyxor med bred linning - Intressekoll‼️‼️‼️ tänkte börja sy och sälja dessa trendiga byxor, tänkte kolla både intresse och vad du hade kunnat betala för dessa byxor.    🪸🪸🪸Snygga linnebyxor i en fräsch korallfärg med bred linning och avslappnad passform. Byxorna har raka, vida ben och är perfekta för en chill och trendig look. Tillverkade i linne för en luftig känsla.
Ljusblå bootcut jeans med låg midja - Riktigt snygga vintage jeans från 90-2000 talet! Köpta second hand, märket är Inside i strl 36/Xs. Jag är 165 och de är lite långa på mig men det kan vara snyggt! innerbenslängd: 81cm, midjebredd rakt över: 36cm. Dm för fler bilder 💓 Går jätte bra o pruta!
Vita kostymbyxor med bootcut🤍 - Säljer ett par vita kostymbyxor med bootcut passform och låg midja. Byxorna har två bakfickor med lock och är tillverkade i ett mjukt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekta för en clean och stilren look.🤍 Säljs då de tyvärr är lite för tajta för mig. Därför kan storleken upplevs lite större än 34 i midjan🤗
True religion jeans! - Säljer ett par jätte snygga True religion jeans i storlek W26. Jeansen är lite uppklippta och passar perfekt på mig som är 160. Midjemått: 37cm💗
Lågmidjade bootcut jeans med hål - Bootcut lågmidjade jeans från hollister. Perfekt skick, inga defekter. Använda 1-2 gånger. Passar mej som är 160 ish och oftast har storlek 34-36 i jeans, midjemåttet är 37cm rakt över och innerbenslängden ca 80cm. Priset går att diskuteras vid snabb affär.
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Snygga shorts - Superrrr fina shorts från weekday❣️❣️storlek 27