Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gallery Dept Flare Byxor - Säljer mina Gallery Dept Flare byxor, använda under ett tillfälle och är i nyskick. (OBS! Prislapp finns ej kvar på byxorna) storlek L men känns mer som M!
Grå mjukisbyxor från Gallery Dept. - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Gallery Dept. i storlek L. Byxorna är tillverkade i 100% bomull och har en avslappnad stil med elastisk midja. De har coola färgstänk och tryckdetaljer som ger en unik look. Perfekta för en casual och bekväm stil!
Gallery dept  - Gallery dept passa inte så jag säljer vidare:)
 Gallery Dept jean - Säljer ett par ljusblå jeans från Gallery Dept. med klassisk femficksdesign och hög midja. Jeansen har raka ben, slitna detaljer vid knä och råa, fransiga benslut för en avslappnad vibe. Tillverkade i bomull med snygg vintage tvätt och diskreta kontrastsömmar.
Jeans Gallery dept - Riktigt fetta jeans köpte fel storlek av någon så säljer dom för 100kr
Gallery Dept flared jeans - Svarta/mörkgråa flared jeans från Gallery Dept. Nyskick. Storlek S. Köpta på Vinted. Endast använda ett fåtal gånger.
GALLERY DEPT BYXOR - hej, säljer dessa oanvända gallery dept byxor, byxorna är i skicket 10/10 och har ett tunnt o skönt material som passar nu till sommaren.  Storlek XL men då de sitter smått sitter de som M och passar folk mellan 175-182cm Pris kan diskuteras🤝🏽
Gallery Dept pants - Oanvänd gallery dept byxa, storlek M, anledningen jag säljer den är för att jag köpte fel storlek, för mer bilder kom dm
Gallery dept byxor
Gallery dept byxor - 89 Gallery dept byxor - 90 Gallery dept byxor - 91 Gallery dept byxor - 92 Gallery dept byxor - 93

Gallery dept byxor

Storlek: L
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Gallery dept
Färg: Gråa

1999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek L men är mer som mellan M och L. Topp skick. Pris kan diskuteras.

Stil plug
Stil plug
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brasilien tröja  - Storlek S men funkar som M, svår att få tag på, topp skick. Pris kan diskuteras!.
Grå mjukisbyxor från Gallery Dept. - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Gallery Dept. i storlek L. Byxorna är tillverkade i 100% bomull och har en avslappnad stil med elastisk midja. De har coola färgstänk och tryckdetaljer som ger en unik look. Perfekta för en casual och bekväm stil!
Grå zip-hoodie från Stüssy - Bara serösa köpare!!!  Säljer en grå hoodie med dragkedja från Stüssy. Tröjan har huva med dragsko och tryck både fram och bak med olika städer. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Dior b22 - Bara seriösa köpare tack!. Säljer ett par oanvända Dior b22s med cool design i grått, vitt och blått. Skorna har reflekterande detaljer, meshpartier och vita snören. Sulan är tjock och svart med vita inslag, och insidan har tydlig Dior-logga. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers.
Svarta flared jeans  - Säljer ett par svarta flared jeans från Zara. Jeansen har klassisk femficksdesign och är tillverkade i ett slitstarkt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en enkel och stilren look. Pris kan diskuteras👑
Palm Angels ljusblå mjukisbyxor - Säljer ett par ljusblå mjukisbyxor från Palm Angels med vita och svarta ränder längs sidorna. Byxorna har resår i midjan, raka ben och sidofickor. Palm Angels-loggan är tryckt i vitt på ena benet. Perfekta för en chill och trendig look.
Svart skjorta från Ralph Lauren - Klassisk svart skjorta från Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är i bomull. Perfekt för en clean och stilren look.
Mörkblå quarterzip  - Säljer en mörk stickad tröja med hög, ribbad krage och half zip-dragkedja. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till olika outfits. Pris kan diskuteras
Liknande annonser
Visa alla