Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans  - Säljer mina jeans från lager 157, pga att den inte går till användning. Jag köpte den för 300 (dom säljs ff för 300) och säljer den nu för 130+frakt!🫶 jeansen är i storlek xxs men passar även xs.
Jeans  - Randiga jeans från Mango. Nyköpta och bara använd någon gång så funderar på att sälja istället. Straight modell och bekväma, sitter bra.
Jeans - ljusblåa bootcut jeans💘
Jeans - Skit snygga håliga jeans från Zara!!💗💗
Jeans - Säljer 2 par Jeans. 1 par från lager 157 och ett par från H&M. Köpte förra året men inte fått användning av någon av dem. 💕 Skriv för fler bilder osv( båda paren för 200kr)
Jeans
Jeans - 89 Jeans - 90 Jeans - 91

Jeans

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Raka blå jeans från abrand, nypris 800-900kr

Ebba Sundqvist
Ebba Sundqvist
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans från True Religion - Snygga ljusblå bootcut jeans från Ture Religion med klassisk femficksdesign och normal midja. Jeansen har en lätt tvättad look och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men trendig stil. Aldrig använda
Ljusblå bootcut jeans lågmidja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Klassisk femficksmodell i mjukt denimtyg, perfekta till en avslappnad stil. Snygga att matcha med crop top eller hoodie.
Vita miss me jeans (RESELL) - ”Vita miss me jeans i storlek w31 men skulle säga det är storlek eu 38 då det är min storlek o de sitter perfekt på mig! Säljs inte längre och denna modellen är svår att hitta.” (RESELL) säljer om dem passade inte mig, men dem är supersnygga! (Straight)
Gråa mjukisbyxor/kostymbyxor - Snygga grå leggings med bootcut-modell och låg midja. De har en smickrande passform och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter bekvämt. Perfekta till både chill och mer uppklädda outfits.
Cheap monday jeans  - Supersnygga cheap monday jeans köpta på weekday!💓26/30. Lite nötta längst nere se sista bild
Blå mjukisbyxor/ yogapants med låg midja - Snygga blå mjukisbyxor med låg midja och breda ben. Väldigt skönt och mjukt material.  De är köpta från Brandy. Jätte fina men aldrig använt tyvärr.
Nelly byxor  - Nelly skinnbyxor, säljer då de inte passade i storlek. Prislappen är borttagen. Nyskick
Bootcut jeans i mörkgrå tvätt - Säljer ett par cheap monday jeans från weekday i storlek 29/32💗