Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans - Bruna snygga jeans! Köpta på second hand och i bra skick! Jeansen är lagom ner till hälarna på mig! De är i stl 44 men insydda av skräddare så de passar mig som har 36/38. Skirv för fler frågor🌸
Jeans -  väldigt fina bruna jeans från lindex, nypris är 350 kr
Jeans  - Bruna jeans som är midrise. Jätte fina och för referens är jag 160/stl - 34
Bruna jeans - Bruna jeans med hög midja och vida ben. Från Divided. Fint skick.  32 cm i midjan och 74 cm innerbenslängd.
Jeans  - Ett par jeans från Shein, sitter löst på mig i midjan men längden passar bra.
Jeans - Mörkbeiga/ljusbruna jeans från RV🤎 W26 så lite stora på mig som vanligtvis har 34/W24 och långa då jag är 160. men tycker de är skitsnygga! 100kr exklusive frakt🫶🏼
Jeans - Bruna jeans i storlek 36 från H&M
Jeans
Jeans - 89 Jeans - 90

Jeans

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Lägger ut igen pga att den som budade inte svarar) Säljer dessa jeans från Nelly då de är för stora för mig som vanligtvis bär strl 32. Dom är aldrig använda och nypriset är 599. Strl 34 men skulle tro att de passar en mindre 36 också! De är beiga med lite mörkare sömmar (kolla andra bilden) budgivning från 200 eller köp direkt för 230 + frakt✨ kontakta mig vid minsta fundering! Skickar såklart också fler bilder vid intresse! 💕 (första bilden är lånad)

Hedda
Hedda
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslämgd: 84cm 🩷
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå bootcut lowwaisted jeans! Köpta här på plick med passade inte tyvärr.💕midjemåttet är 31, innerbenslängden 80! (Inte mina bilder). Två små hål i rumpan men inget som syns när jeansen sitter på.(se sista bild)
Svarta skinn bootcut jeans  - Säljer mina poplulära svarta skinn byxor ifrån Nelly pågrund av att de inte kommer till någon användning, de är i strl 32 men skulle säga att det fortfarande passar mig som är en 34. Det är slutsålda online / nypris 699kr🖤
Jeans med hål - Super snygga lowaist Nelly jeans med hål. Det var hål från början men har gjort till några egna själv💖 Skriv för mått!!
Hollister lågmidjade byxor  - Ett par byxor från Hollister i storlek XS. Rakt över midjemått: ca 35cm. Innebenslängd: ca 74cm. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Mjukis sett från Nelly med blått blommönster - Säljer ett jätte fint sett med byxor och tröja från Nelly, ungefär ett år gammalt men inte allt använt mycket, båda är i stolek S🤍