Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kostymbyxor  - Kostymbyxor från Madlady i storlek 32 och i längden 34
Kostymbyxor  - Låg midjade svarta kostymbyxor  Storlek 32 Har dom även i marinblå
Kostymbyxor  - Från LXA. Jag är 173 som referens 🥰
Kostymbyxor - Säljer dessa kostymbyxor ifrån NA-KD.  Dom är helt nya och oanvända.  Raka ben med en slits nertill.  Byxan är i storlek 32 men skulle även passa en som har storlek 34 då de är stora i storlek.  Nypris 499kr
Svarta kostymbyxor från NA-KD - Klassiska svarta kostymbyxor från NA-KD med hög midja och raka ben. Byxorna har diskreta veck framtill, dold dragkedja och hake i midjan samt sidfickor. Perfekta för en clean och stilren look. Uppsydda att passa mig som är 163cm.
Beigea kostymbyxor från NA-KD - Snygga beige kostymbyxor med raka ben och pressveck från NA-KD. Byxorna har hällor för bälte, diskreta fickor och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och har en lätt stretch.
Kostymbyxor
Kostymbyxor  - 89 Kostymbyxor  - 90 Kostymbyxor  - 91

Kostymbyxor

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par extremt sköna svarat kostymbyxor från Vero Moda, säljer pågrund av att jag har 2 st. +frakt xxs/ 32

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Acqua Limone tröja - Säljer min acqua limone ljuslila tröja, pga att den inte kommer till användning! Använd fåtal gånger och är i super bra skick:) Xs men är stor i storleken. Köparen står för frakt💗
Känning ifrån Nelly! - Supersöt rosamönstrad klänning ifrån Nelly, använd 2 gånger!💗🌸
Tommy Hilfiger  tröja! - Mörkblå super fin tröja, använd ca 5 ggr! 💗💗
Svarta Juicy Couture mjukisbyxor - Säljer ett par klassiska svarta mjukisbyxor från Juicy Couture i mjuk velour samt tröjan med dragkedja till. Byxorna har raka ben, dragsko i midjan och blingad 'Juicy'-text bak i strass. Perfekta för en chill och trendig look.
Rosa omlott halterneck topp - Säljer en söt rosa omlott halterneck topp med volangkant och djup v-ringning. Toppen är ärmlös och har en croppad passform som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar.
Krämvit teddy kappa med skärp - Säljer en krämvit teddy kappa med bred krage och knytband i midjan. Kappan har en knapp framtill och är gjord i ett mjukt, fluffigt material som ger en mysig look. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig ytterjacka.
Beige stickad tröja med ränder - Säljer en beige stickad tröja med horisontella ljusbruna ränder. Tröjan har en avslappnad passform, rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en chill och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →