Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade Jeans - Super snygga lågmidjade jeans från Soccx! Aldrig använda💗 Köpta på sellpy, straight modell. Storlek 29 men passar mig som brukar ha 36/27
lågmidjade jeans - säljer mina älsklingsjeans då dom tyvärr har blivit för små💕💕 passar xs-s, sitter sååå fint på💞
Lågmidjade jeans - Ljusblåa lågmidjade jeans från Junkyard. Nersydda i ryggen då jag tyckte att de va för höga.
Lågmidjade jeans - Ett par lågmidjade jeans i väldigt fint skick nästan helt oanvända. I storlek 32 ifrån Gina tricot. Pris: 270 kr Frakt: 59 kr
Lågmidjade jeans - Säljer dessa as snygga jeansen som tyvärr var för små för mig. Storlek 27 och är bootcut.
Lågmidjade jeans  - Så snygga ljusblå lågmidajde jeans 💙köpta second hand💙
Lågmidjade jeans - Säljer dessa blåa jeans, Pris kan diskuteras
Lågmidjade jeans  - Säljer dess as snygga lågmidjade jeans, nyskick endast använda en gång🌟nypris 600kr
Snygga lågmidjade jeans
Snygga lågmidjade jeans  - 89 Snygga lågmidjade jeans  - 90 Snygga lågmidjade jeans  - 91 Snygga lågmidjade jeans  - 92

Snygga lågmidjade jeans

Storlek: L
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Okänd
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa jeans som är i storlek l men sydda i grenen vilket gör att dom blir lite mindre vid låren så passar nog någon med m

HibaAhmad
HibaAhmad
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tavla  - Jag säljer den här fina tavlan priset kan diskuteras
Jeanskjol  - Egen sydd kjol av ett par gamla jeans från lager 15kr storlek m men skulle passa s också
Blå låg midjade jeans  - Snygga blå jeans
Ljusa jeanskjol från Levi's - Säljer en cool ljusblå jeanskjol från Levi's med slitna detaljer och rå kant. Kjolen har knappar framtill och klassiska fem fickor. Perfekt för en avslappnad stil! 💙
Beige cargobyxor med snörning - Snygga beige cargobyxor med flera fickor och justerbar snörning vid bensluten. Byxorna har en loose fit och är perfekta för en avslappnad stil. De har en låg midja och är tillverkade i ett bekvämt material.
Svart långkjol med slits - Snygg svart långkjol med en diskret slits på sidan. Kjolen har en tight passform som framhäver figuren och är perfekt för en stilren look. Den är enkel att matcha med olika toppar och accessoarer.
Vit korthållare med mönster - Snygg och stilren plånbok i vitt med klassiskt grafiskt mönster. Plånboken har flera fack för kort och är tillverkad i skinn med  ikoniska tryck. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer.
Vit kort klänning med blommönster - Supersöt vit kortklänning med blommigt mönster och v-ringning. Klänningen har långa puffärmar, knappar framtill och en luftig passform. Materialet känns lätt och flowy, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Brun ribbad topp från Kappahl - Snygg brun ribbad topp från Kappahl med rund halsringning och knappar framtill. Modellen har halvlånga ärmar och är tillverkad i mjuk bomull som sitter bekvämt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart offshoulder långklänning - Elegant svart långklänning med offshoulder-design och figurnära passform. Klänningen har en vacker v-ringad överdel och markerad midja som framhäver siluetten. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.
Liknande annonser
Visa alla