Alla kategorier > Jeans & Byxor
Vita jeans
Vita jeans - 89

Vita jeans

Storlek: 30
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Vita

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Lånad bild) säljer dessa jeans som jag köpte här på plick som tyvärr är för små. De verkar vara i väldigt bra skick! Passar förmodligen någon med storlek xs och som är under 165cm lång.

Meja Loman
Meja Loman
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Alobha label vita linnebyxor med snörning - Snygga vita linnebyxor med rak passform och snörning i midjan. Orginalpris 800
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Levi's 501 blå jeans med raka ben - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i ljusblå tvätt. Jeansen har bootcut och är i nyskick. Materialet är slitstarkt denim och de har fem fickor samt Levi's ikoniska läderpatch baktil. Dem är lågmidjade. Ny pris var runt 1000kr. Har använt dom typ 1 gång
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.
True religion strl 25 - True religion jeans, lite trasiga längst ner pga av att dom är långa. Super fint skick , nästan oanvända pga för stor storlek för mig!