Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans med slit - Aldrig använda och prislappen sitter kvar. På bild två ser man hur de sitter på (bild från hemsidan)
Jeans med slits - Fina jeans som har tappat färg
Jeans med slit - Jeans med slit fram. Strl 34 från Gina Tricot. i väldigt fint skick. Tryck gärna på ”köp”.
Jeans med slits - Säljer dessa snygga jeans ifrån Zalando!🩷
Svarta jeans med slits - Jättesnygga par svarta jeans från Zara i storlek 38. De har en klassisk straight passform och är tillverkade i denim, slits nertill. Perfekta för både vardag och fest! Använd ett fåtal gånger, väldigt fint skick. Jag är 170cm💕
Svarta jeans m slits  - Används inte🩷
Jeans med slits
Jeans med slits  - 89 Jeans med slits  - 90 Jeans med slits  - 91

Jeans med slits

Storlek: 34/36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Mango

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fina svarta jeans med slits, har sytt slitsen själv vet inte storleken dem är köpta från humana men skulle säga att de passar 34 och även 36, jag är 162 frakten kostar 79kr

Edith
Edith
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå lågmidjade bootcut jeans från Gina Tricot med snygga slitningar över knäna och klassiska fem fickor. En julklapp som tyvärr inte passade💕
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 🩷
Svarta spetsbyxor med bootcut Zara - Säljer ett par svarta byxor i genombruten spets med blommigt mönster. Byxorna har bootcut-modell och sitter tight upptill med utsvängda ben. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig och edgy look. ❤️ Väldigt bra skick, inga inbyggda shorts, från Zara
Vita bootcut mjukisbyxor med snörning - Säljer ett par vita mjukisbyxor från Nitted med bootcut passform och snörning i midjan. Byxorna har låg midja, raka ben som blir vidare nedtill och är gjorda i mjukt material. Perfekta för en chill och avslappnad stil. Säljer då det inte passa mig. Endast använda en gång helt nya. Jag är 166cm lång och dom är bra i längden. Köpta för 499kr
Grå bootcut jeans från Cheap Monday - Säljer ett par gråa bootcut jeans från Cheap Monday med låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en snygg tvättad look, orangea detaljer och det ikoniska Cheap Monday-märket bak i midjan. Perfekta för dig som gillar retrovibbar och sköna jeans.
Vita bootcut lowwaist jeans från Gina Tricot XS - Säljer ett par vita jättefina bootcut jeans från Gina Tricot i storlek XS. Byxorna har slitna detaljer vid knäna och låren, klassisk femficksmodell och normal passform. Materialet är bomull med lite stretch för extra komfort. LÅGMIDJA, aldrig använda! Slutsålda på hemsidan.
Röda wide mjukisbyxor Brandy Melville - Säljer ett par röda mjukisbyxor från Brandy Melville med bred, vikt linning och wide passform. Byxorna är tillverkade i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad look som är perfekt för chill dagar. Supersköna och snygga att styla med en enkel t-shirt.
Juicy Couture byxor - Peachfärgade Juicy Couture byxor! super snygga, saknar dock en knapp på ena fickan (se bild 5)