Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Hard Rock Cafe tröja
Hard Rock Cafe tröja - 89 Hard Rock Cafe tröja - 90 Hard Rock Cafe tröja - 91

Hard Rock Cafe tröja

Storlek: L

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkblå tröja med halv dragkedja från Hard Rock Cafe. Lite nopprig men inte så mycket som det ser ut att vara på sista bilden.

Zadu Vintage
Zadu Vintage
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå hoodie från Hard Rock Cafe - Säljer en grå hoodie från Hard Rock Cafe med tryck på framsidan. 💞💞
Hard Rock Café Sweatshirt - Hard Rock Café Sweatshirt Strl: L Skick: Bra
Hard rock cafe collegetröja - säljer denna collegetröja med hard rock cafe tryck!! den är ganska välanvänd och noprig men i övrigt bra skick :) då jag köpte i andrahand är jag osäker på storleken men skulle säga L/XL. passar superbra och är oversized på mig ♡
Hoodie Hard rock cafe - Hard rock café. snygg hoodie storlek M. 150kr frakten ingår k priset.
Svart Hard Rock Cafe hoodie M - Svart hoodie från Hard Rock Cafe Gothenburg med klassisk logga i gult och rött framtill. Tröjan har huva med snörning och stor magficka. Tillverkad i mjuk bomull och polyester, perfekt för en chill och avslappnad stil.
Beige Hard Rock Cafe hoodie Rome - Säljer en beige hoodie från Hard Rock Cafe med tryck i gult och grått på bröstet där det står 'Rome'. Tröjan har huva, känguruficka och är långärmad. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något unikt från en ikonisk plats.
Hard rock café hoodie  - En fin hard rock café hoodie från Orlando , känns som en äldre modell med en sjukt najs boxy passform . Lite crack på printet
Mörkblå rock tröja från Zadig & Voltaire - Säljer min mörkblå Zadig tröja som jag använt max 2 gånger💕det står ROCK med färglagda bokstäver och tröjan är köpt på Lucca 🩷köparen står för frakten💓strl: 14 år/S
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷