Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Morgonrock
Morgonrock  - 89 Morgonrock  - 90 Morgonrock  - 91

Morgonrock

Storlek: 158/164
Märke: H&M
Färg: Marinblå

139 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En blå morgonrock med vita och rosa prickar den är väl använd men i fint skick och precis nytvättad😊jag har haft den sen jag vart liten men använder den inte längre vilket är varför jag säljer den

Frida
Frida
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Morgonrock satinrobe - Xs/s från HM nga defekter eller liknande använd sparsamt. Passar m med
Mjuk grön morgonrock - Säljer en supermjuk och bekväm grön morgonrock med knytband i midjan från Rusta. Perfekt för att mysa runt hemma. Den har långa ärmar och har dtt fluffigt material. Storlek M
Morgonrock  - En rosa morgonrock med hjärtan på, saknar snöre, väldigt mjuk och skön.
Morgonrock - Mysig morgonrock i bra skick.
Svart lång silk morgonrock från H&M - Svart lång silk robe från H&M , öppen front utan knäppning. Perfekt att slänga över en outfit för en chill och stilren look.
Rosa morgonrock med öron och bälte - Supermjuk rosa morgonrock med huva och söta öron på toppen. Tröjan har långa ärmar, två fickor framtill och ett bälte i midjan. Perfekt för att mysa hemma under kyliga dagar.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Beige kabelstickad cardigan jacka - Trendig beige cardigan jacka med kabelstickat mönster framtill och släta, quiltade ärmar. Djup v-ringning, bred ribbad kant och stora svarta knappar. Passar till allt!!🫶🏼
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
Grå intimissimi topp med spetsdetaljer - Jätte fin grå intimissimi tröja. Den är helt ny och aldrig använd, säljer eftersom jag råkade ta av lappen så jag kan inte lämna tillbaka den💕