Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Beige fluffig tröja från H&M
Beige fluffig tröja från H&M - 0 Beige fluffig tröja från H&M - 1 Beige fluffig tröja från H&M - 2 Beige fluffig tröja från H&M - 3

Beige fluffig tröja från H&M

Storlek: M
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

65 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Mysig beige tröja från H&M i fluffigt material. Perfekt för en avslappnad och bekväm stil. Tröjan har korta ärmar och en rund halsringning.

J N T
J N T
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige fluffig tröja från H&M - Säljer en supermjuk jättesnygg och fluffig beige tröja från H&M. Tröjan har lång ärm, rund halsringning och en lite lös passform. ❤️❤️ Mina bilder. Köp gärna via köp nu❤️
Beige fluffig tröja från H&M - Mysig beige tröja från H&M i fluffigt material. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. Tröjan har långa ärmar och en enkel design som gör den lätt att matcha med olika outfits.
Beige fluffig tröja  - Supermjuk och fluffig beige tröja i mohair- och ullblandning. Tröjan har v-ringning och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Beige leopardmönstrad fluffig tröja - Säljer en beige fluffig tröja med leopardmönster och mörkbruna detaljer vid hals och muddar. Tröjan har långärmad passform och är loose, perfekt för dig som gillar djurmönster och vill ha något riktigt mjukt och cozy. Fråga om du vill veta mer!
Beige fluffig tröja - Säljer en supermysig beige fluffig tröja. Den är perfekt för kalla dagar och är riktigt skön att ha på sig. Tröjan har långa ärmar  och en normal passform. Den är i nyskick och redo för en ny ägare. Kostar 400kr men är villig att gå ner i pris! ❄️🩷
Leopardmönstrad fluffig tröja från H&M - Säljer en supermjuk och fluffig tröja från H&M med leopardmönster i beige och svart. Tröjan har långa ärmar, rund halsringning och ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant! Storlek är S men funkar såklart upp mot större storlekar 💞
Beige fluffigt sett från H&M - Supermjuk och fluffigt beige sett från H&M i storlek 146/152. Tröjan har lång ärm, rund hals och är gjord i ett gosigt fleecematerial som är perfekt för kyliga dagar. Byxorna är också i ett gosigt fleecemsterial. Enkel och stilren design som är lätt att matcha.
Beige tröja från H&M - Säljer en stilren beige tröja från Gina Tricot med v-ringad hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har en mjuk och bekväm passform.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s