Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Polotröja
Polotröja  - 89 Polotröja  - 90

Polotröja

Storlek: M
Märke: H&M
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart ribbad polotröja från H&M

Ida Jonsson
Ida Jonsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Polotröja  - Rippad polotröja, fint skick
Svart polotröja S - Storlek S slim fit HM Mycket bra skick
Svart polotröja - Använd mycket få gånger🤍
Svart polotröja - Snygg och stilren svart polotröja med långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och kan enkelt matchas med olika outfits. Ett måste i garderoben för en klassisk look. Köpt på H&M i höstas och använd få gånger
Svart polotröja  - Fin tröja, bra kvalitet, knappt använd, gillar bara inte polo, därför säljer jag den Logg från hm
Svart polotröja - Svart polotröja🖤 stor i storleken🖤
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.