Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: M-L
Färg: Blå

200 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

En super fett jacka som är köpt på second hand. Inte använd så många gånger och mjuk inuti. Den är oversized och det står L som storlek.❤️ Jag tycker mycket om den så säljer bara vid bra pris

sophiebeckyreinhold
sophiebeckyreinhold
(13)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
rutat jacka - blå och vit rutig jacka
Jeans jacka  - Jätte fin jeans jacka av Louis vintton märket och är ganska fin och stilig av sig, Fick den av min mammas kompis men den tar mycket plats i garderoben. Aldrig använt och den är ganska ny och pris kan diskuteras
Blå jacka  - En mörkblå lite tunnare jacka. Vintage!! Jag brukar ha S i jackor och sitter perfekt på mig
Ljusblå jacka från Palm Angels - Säljer en stilren ljusblå jacka från Palm Angels med dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Blå jacka från The North Face - Säljer en snygg blå jacka från The North Face. Den är perfekt för både höst och vinter. Jackan är i nyskick och har en smal passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka! Priset kan diskuteras!
Blå Manchester Jacka - fin, ljusblå färg och oanvänd.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Mysig kofta - Jättemysig lite större grå kofta i stickat material. Aldrig använd men jättesnygg till en tshirt eller linne under. Har även lappen kvar. Perfekt nu mot våren!! 💞💞
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!